Kuzey Güney – 35.bölüm kıyafetleri

| 1 Comment

Kuzey Güney‘in 16 Mayıs’ta yayınlanan 35.bölümünün kıyafetlerini yine bir yazı altında toparlamaya çalıştım 🙂 İlk sahnelerden başlayarak, Zeynep‘in (Merve Boluğur) Kuzey’le tartışırken giydiği, üzerinde iri bir kuş olan gri t-shirt’ü Aslı Filinta‘nın ‘The Paragon Parrot‘ isimli 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan.

Resim kaynağı: Aslı Filinta Facebook sayfası

Aynı sahnelerde Cemre‘nin (Öykü Karayel) Barış’la maç izlemeye gittiği önü siyah, arkası mavi çizgili bluzu İpekyol‘un 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Aynı bluzun farklı renk alternatifleri de mevcut. Bluzun fiyatı 129,- TL ve 1v1y.com‘dan satın alabilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: 1V1Y.com

Bluzun renk alternatifleri

Banu’nun (Bade İşçil) giydiği sırt dekolteli siyah elbise ise Arzu Kaprol tasarımı ve 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘ndan.

Başka bir sahnede Zeynep‘in işe giderken giydiği pembe çiçekli bluz Machka‘dan ve üzerine giydiği saks mavisi penye ceket ise American Vintage. Fiyatı 224,- TL olan ceketin siyah ve gri renkleri de mevcut. Bilstore online mağazadan satın alabilirsiniz.

Resim kaynağı: Bilstore Online

Cemre‘nin işe giderken giydiği sırtı dantel siyah elbise ise French Connection‘dan. Maalesef uluslararası online mağazada bulamadığım için fiyat bilgisi yazamıyorum ama öğrenirsem mutlaka ekleyeceğim 🙂

Zeynep‘in son sahnede giydiği siyah panter desenli bej bluz ise H&M‘den. Mağazada bu ürünü bulup fotoğrafını gönderen bir okuyucum oldu 🙂 Fotoğraftan da gördüğümüz kadarıyla bluzun fiyatı 49,90 TL.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. merve boluğurun giydiği bluzun fiyatını öğrenebilir miyim acaba?

Bir Cevap Yazın