Kuzey Güney – Cemre, Zeynep ve Venüs’ün düğün kıyafetleri

| 4 Comments

Kuzey Güney‘in bu hafta (13 Haziran) yayınlanan düğün sahnelerinde Zeynep‘in (Merve Boluğur) giydiği hardal renk elbise Gamze Saraçoğlu‘nun 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Koleksiyonun tamamını buradan görebilirsiniz.

Resim kaynağı: Markafoni blog

Cemre (Öykü Karayel) ve annesi Gülten Hanım‘ın (Zerrin Tekindor) giydiği elbiselerin ikisi de Özgür Masur tasarımı. Cemre’nin siyah elbisesini ise daha önce Bugün Ne Giysem Gala bölümünde bir yarışmacının üzerinde de görmüştük.

Bugün Ne Giysem – Gala (resim kaynağı: Ferhat Kazancı Twitter hesabı)

Son olarak Venüs‘ün (Gökşen Ateş) giydiği toprak rengi elbise ise Elif Cığızoğlu‘nun 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘ndan. Koleksiyonun diğer parçalarını buradan inceleyebilirsiniz.

Resim kaynağı: Vogue – Türkiye

Düğünün yapıldığı mekan ise Ortaköy-İstanbul’da bulunan Esma Sultan Yalısı’ydı. Düğün ve organizasyonlar hakkında daha detaylı bilgi için The Marmara Hotels bünyesindeki websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Resim kaynağı: Başak Dizer Fransez Twitter hesabı

Bu yazının sonunda tekrar etmek gerekirse bana sıklıkla sorulan Banu’nun gelinliği ise Begüm Salihoğlu tasarımı. Gelinlikle ilgili yazımı buradan okuyabilirsiniz 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

4 Comments

 1. Ellerine saglik…. cok güzel bir yazi olmus yine. Resimlerde mükemmel.
  Cemrenin Özgür Masur elbisesine ba-yil-dim! Harkulade….
  Zaten benim en cok begendigim Türk Tasarimcilar listesinde kesinlikle ilk 3 de.
  O dekolte detayi, omuzlar, bacak yirtmaci, sirt dekoltesi, cok hos olmus =)
  Fazla gösterisli deil ama ‘Asalet’ gibi oturmus Cemrenin üstüne, belkide ona böyle güzel yakismis.

  Tekrar Ellerine saglik Nazlicim =)
  Yeni Yazini merakla bekliyorum yine !

 2. venus un elbısesının beyazını denız marsan altın kelebekte gıymıstı ve onu gordugumde de bayılmıstım buna da bayıldım.
  cemre nın elbısesı de ck guzel

 3. çok güzel ve faydalı bir site. ellerinize sağlık, ben de yeni blogger’ım, twitter’dan keşfettim sitenizi. takipteyim. sevgiler…
  http://www.byayce.com

 4. Pingback: Benim İçin Üzülme tanıtımında Özgür Masur elbiseler | OndaGördüm

Bir Cevap Yazın