Kuzey Güney – Banu ve Güney’in düğünündeki smokinler

| 2 Comments

Kuzey Güney‘in geçen hafta (13 Haziran) yayınlanan 39. bölümündeki Banu’nun gelinliği ve kızların kıyafetleri kadar ilgi çeken bir diğer konu ise erkeklerin smokinleri oldu. Bu konuda öyle çok e-mail aldım ki, hazır düğün sezonu açılmışken isteklere kayıtsız kalamadım 🙂

Öncelikle damadımız Güney‘den (Buğra Gülsoy) başlamak gerekirse; Güney’in smokini Damat-Tween‘dendi. Tüm tamamlayıcı aksesuarlarıyla çok şık bir smokin giyen Güney’in kıyafetinden küçük bir ayrıntıysa, gömleğin Damat-Tween’e ait olmaması.

Resim kaynağı: Damat-Tween

Gecenin bir diğer yakışıklısı ise Barış‘tı (Çağdaş Onur Öztürk). Barış’ın merak edilen beyaz smokini Pierre Cardin‘den. Pierre Cardin 2012 İlkbahar/Yaz kataloğuna göre smokin fiyatları 500,- ile 900,- TL arasında değişiyor. Size en yakın Pierre Cardin mağazasını görmek için buraya tıklayınız.

Pierre Cardin’deki diğer smokin modelleri
Resim kaynağı: Pierre Cardin 2012 İlkbahar/Yaz kataloğu

Barış’ın ortağı Can Katmanoğlu‘nun (Ali Yörenç) giydiği ekru smokin ise Çift Geyik Karaca‘dan. Smokinin fiyatı 299,40 TL ama yetkililerden aldığım bilgiye göre şu an Karaca mağazalarında ceket ve pantolon ayrı ayrı da satılıyormuş. Karaca mağazalarını buradan görebilirsiniz.

Son olarak dikkatli erkek okuyucularımın sıklıkla sorduğu Burak Çatalcalı‘nın (Serhat Teoman) bej ceketini yazmak istiyorum 🙂 Bej ceket AVVA‘ya ait ve Nişantaşı mağazasında bulabilirsiniz. Ürün hakkında bilgi almak içinse 0212 247 05 29 no’lu telefonu arayabilirsiniz. AVVA mağazalarını ise buradan görebilirsiniz.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Makaranın açılışında banunun giydiği beyaz ceket ve beyaz mini etek nerden acab?

Bir Cevap Yazın