Hayatımın Rolü – Ebru Özkan’ın Stefanel bluzu

| 5 Comments

Yaz sezonuna hızlı başlayan Star’ın öne çıkan yapımlarından biri olan ‘Hayatımın Rolü‘, bu Pazartesi (9 Temmuz) yayınlanmaya başladı. Robin Williams’ın başrolünü oynadığı 1993 yapımı ‘Mrs. Doubtfire‘dan uyarlanan dizi, Twitter’dan takip ettiğim kadarıyla şimdilik beğenilmiş. Ela karakterini canlandırdan Ebru Özkan‘ın kıyafetleri içinse dizi esnasında pek çok istek geldi 🙂
İlk olarak bulduğum ve sizlerle paylaşmak istediğim kıyafeti tek omzunu açıkta bırakan enine çizgili triko bluzu. Bluz, Stefanel‘in 2012 İlkbahar/Yaz koleksiyonundan ve şu an Morhipo‘da indirimli fiyatı 224,50 TL. Buradan inceleyebilirsiniz.

Resim kaynağı: Morhipo

Bluzun aynı renklerde farklı bir modeli daha mevcut

Resimlerin kaynağı: Stefanel

 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

  1. Sezon başında bu trikoya takmıştım. Ama çok fiyatlı gelmişti sanırım 499-TL idi hatta mavi de ayakkabı beğenmiştim Stefanel de o da fiyatlı gelmişti. Ama ayakkabı bugün Markafoni de indirimde hem de ayak numaram da var. Ve trikoda varmı acaba diye bakınıyodum markafoniye ama yoktu meğer morhipodaymış senden öğrendim sağol canım.

    • Rica ederim canım, fakat şimdi ben linke tıkladığımda maalesef ürünün tükenmiş olduğunu görüyorum 🙁 Ben dün yazımı yazarken de zaten sadece Small beden vardı, belki de 1 tane vardı ellerinde kim bilir..eğer bir yerlerde denk gelirsem yine yazarım 🙂
      Çok sevgiler..

  2. ve maalesef ürün diğer üyenin sepetinde sanırım yine kısmetimde yok:(

  3. ebru özkanın dizide giydiği pembeli pileli bir ebise vardı, ilk bölümde o elbisenin nereden olduğunu biliyor musunuz?

  4. Sanırım 2. Bölümde pileli bı elbise vardı 3 renk tonu vardı elbisede pembe mavi gibi onun markası nedir lütfen öğrenebilir miyiz?

Bir Cevap Yazın