Vanilya Club ? Haziran ve Temmuz kutuları

| 0 comments

Haziran ayı çoktan geçmiş, Temmuz‘un da sonuna yaklaştığımız bu günlerde geçen ay olduğu gibi VanilyaClub kutularını bir arada yazmak istedim. Haziran ayında bir süre yurtdışında olduğum için kutuma geç ulaşmıştım; bu sebeple incelemesi de gecikti. Lafı fazla uzatmadan Haziran kutusunun içeriğine bakalım…

Haziran ayından itibaren kutumdan içerik ve fiyat listesini yazan açıklama kartı çıkmadığı için onun fotoğrafını ekleyemedim. Bu sebeple listeyi kendim yazıyorum.

1. NUXE Huile Prodigieuse® OR  (10 ml deneme boy)
2. The Lift – Beauty Face Maske (4gr deneme boy maske tozu, 6ml deneme boy liquid booster, 2ml deneme boy maske sonrası nemlendirici)
3. China Glaze oje ? Renk: Rose Among Thorns (9.6ml orijinal boy)
4. L’Occitane – Shea sütlü sabun (25gr deneme boy)
5. Youngblood Hi-Definition Powder – Toz Mineral Pudra / Renk: Translucent (0.5gr deneme boy)
6. Bvlgari MAN Erkek Parfümü (1,5ml deneme boy)
7. Bvlgari Omnia Coral – Kadın parfümü (1,5ml deneme boy)
8. Anna Lotan – Liquid Gold Yüz temizleme jeli (10ml deneme boy)

Bu kutudan çıkan ürünler arasında yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz Anna Lotan yüz temizleme jelini denedim. Makyajımı temizledikten sonra yüzümü bir de jelle temizledim ve çok memnun kaldım (kokusu da çok güzel). Deneme boyu bile uzun süre gitti, bu sebeple orijinalini almak da iyi bir yatırım olabilir 🙂 Bvlgari Omnia Coral‘ı ise seyahatim sırasında Duty Free’de denemiştim ve çok beğenmiştim. Kutumdan çıkması güzel bir tesadüf oldu. Kutudan çıkan diğer ürünlerden China Glaze oje ve L’Occitane sabun bana hitap ederken, The Lift maske setini ise kullanacağımı pek sanmıyorum.

Şimdi Temmuz ayının kutusuna bakacak olursak;

1. Alessandro Pedix – One Minute Pedicure® Complete (50 ml orijinal boy)
2. Calvin Klein BEAUTY – Kadın parfümü (2ml deneme boy)
3. Perricone MD – Nutritive Cleanser – Günlük yüz ve makyaj temizleyici (59ml deneme boy)
4. Rubis Sweezer – Cımbız (orijinal ürün)

Temmuz kutusundan çıkan ürün sayısına göz atınca, Haziran’a göre az olduğu dikkat çekse de Nisan ayındaki gibi piyasa değeri 35,- TL‘nin üzerinde bazı ürünler gönderildiği dikkat çekiyor. Alessandro Pedix pedikür kreminin yanı sıra, Sweezer cımbız ve Calvin Klein Beauty‘nin minnacık şişesini taşıyan krem renk makyaj çantası kutuda beni tatmin eden detaylar oldu. Perricone MD temizleme jelini ise daha deneme şansım olmadı.

Bir yandan resimleri inceleyip, bir yandan da önümüzdeki ay benim de bir Vanilya Kutum olsun derseniz buradan üye olabilirsiniz.

Tembellik yapmayacağım Ağustos ayında görüşmek dileğiyle! :)

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın