Çocuklar Duymasın – 107.bölümde Meltem’in kıyafetleri

| 1 Comment

Çocuklar Duymasın dizisinin geçen hafta (18 Temmuz) yayınlanan final bölümünde Meltem‘in (Pınar Altuğ Atacan) ilk sahnelerde giydiği mercan renk, askılı uzun elbise BSB Fashion markasına ait. Turkuaz renk alternatifi de olan bu elbisenin fiyat bilgisi maalesef bende yok. Elbise detaylarını buradan inceleyebilirsiniz. BSB adresleri içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Renk alternatifi

Meltem‘in bir başka sahnede giydiği mavi renk, parlak kemerli straplez elbise ise Forever New – 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’ndan. Aynı elbisenin taba rengi de mevcut. Fiyat bilgisini şu an için bilmiyorum, fakat elbiseyi mağazalarda gören olursa bana iletebilirler 🙂

Renk alternatifi

Benzer kemerli, başka bir model saks mavisi alternatif ise Forever New – ‘Moroccon Princess‘ Koleksiyonu’nda
 

Bu yazıda yazacağım son elbise ise Meltem‘in son sahnelerde giydiği turkuaz, bej ve sütlü kahve detaylı Stefanel elbise. Bu elbise Stefanel‘in 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘ndan ve %50 indirimle 209,50 TL‘ye Morhipo’da satışta. Buradan inceleyebilirsiniz. Aynı renklerin kullanıldığı diğer elbiseyi ise buradan görebilirsiniz.

Aynı renklerin kullanıldığı başka bir model
 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Pınar’da( Meltem’de yani) modelden daha güzel durmuş tüm elbiseler. Özellikle son elbise:)

Bir Cevap Yazın