Tuğba Özerk’in klibindeki Begüm Salihoğlu elbise

| 1 Comment

Kısa bir molanın ardından değişiklik yapıp bu sefer bir klip kıyafetiyle sizlerleyim 🙂 Tuğba Özerk‘in bugün izlediğim ‘Kolay Değil‘ klibindeki metalik gümüş elbise oldukça tanıdık geldi. Biraz araştırdıktan sonra neden tanıdık geldiğini anladım; bu elbise Begüm Salihoğlu‘nun Haute Couture Koleksiyonu‘ndaki metalik elbisenin ta kendisi! Elbiseyi daha önce de görmüş olabilirsiniz. Ece Sükan FOX’da yayınlanan Miss Turkey sunumlarında giymişti. Azra Akın ise Begüm Salihoğlu Couture Koleksiyonu‘nun çekimlerinde bu elbiseyi ustaca taşımıştı. Vogue Türkiye‘nin Nisan 2011 sayısında da karşımıza çıkan metalik elbise hakkında detayları ise tasarımcının showroomundan öğrenebilirsiniz.
Begüm Salihoğlu?nun yeni showroom adresi: Valikonağı Caddesi Atabey Apt. No:81 D:4 Nişantaşı / İSTANBUL

Azra AkınBegüm Salihoğlu Couture Koleksiyon çekimleri (Azra Akın’ın ‘Yok Böyle Dans’ta giydiği diğer Begüm Salihoğlu kıyafetlerini buradan okuyabilirsiniz)

Ece Sükan Miss Turkey

Vogue Türkiye Nisan 2011
Resimlerin kaynağı: Begüm Salihoğlu Facebook sayfası

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. elbise değişik ama bence kötü. bir sürü de paradır şimdi o.
    bence adL’nin elbiseleri daha güzel 🙂 ben de heveslenmiştim elbise bi şeye benzer de fikir verir diye.
    yine adL en iyisi sanırım benim için :):):)

Bir Cevap Yazın