Dizilerde kullanılan ‘2iki by Sezgi Beşli’ ayakkabı tasarımları

| 1 Comment

Sezgi Beşli‘nin tasarımları uzunca bir süredir yazılacak yazılarım arasındaydı, fakat dizi görsellerini toparlamam biraz zamanımı aldı. Lafı fazla uzatmadan bu şık tasarımları inceleyeme başlayalım.. 🙂
İlk olarak tek sezonluk dizimiz SON‘un 16. bölümünde tanıştık Sezgi Beşli tasarımları ile. Halil’in hayalinde Alev’i gördüğü sahil sahnelerinde Alev‘in (Berrak Tüzünataç) giydiği bej bantlı, mavi topuklu ayakkabılar 2iki by Sezgi Beşli‘ye ait.
Türkiye’de Beşli’nin kendi butiğinde bulacağınız ayakkabıları almak isteyen Azerbaycan‘lı okuyucularıma iyi bir haberim var 🙂 2iki by Sezgi Beşli tasarımları Azerbaycan’da Zidora‘da satılıyor. Alev’in ayakkabısını buradan inceleyebilirsiniz. Diğer renk alternatifini ise buradan görebilirsiniz.
Sezgi Beşli Showroom: Şakayık Aralığı Sok. No: 12/2 Teşvikiye -Nişantaşı / İSTANBUL Tel: 0212.583 18 82

Renk alternatifi

SON dizisi dışında, yine yazın sonlandırdığımız Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisindeki Meltem (Seda Güven) karakteri de son bölümlerde sıklıkla Sezgi Beşli tasarımlarından giydi. 71. bölümde annesiyle holdingdeyken mavi gömleğinin altına giydiği kırmızı ayakkabılar 2iki by Sezgi Beşli‘ye ait.

76.bölümde Meltem‘in yeni erkek arkadaşıyla tanıştığı sahnelerde turuncu topuğu kırılan meşhur ayakkabı da yine Sezgi Beşli tasarımlarından.

Soldaki ayakkabı Meltem’in giydiği

Aynı topuk rengi olmasa da, kırmızı topuklusunu almak isterseniz Sezgi Beşli Facebook sayfasında yazdığına göre şu an indirimde ve fiyatı 185,- TL

Dizinin 77.bölümünde ise, Meltem‘in evlenme teklifi aldığı sahnelerde giydiği sarı dalgalı ayakkabı da 2iki by Sezgi Beşli tasarımı. Ayakkabının indirimli fiyatı 165,- TL. Azerbaycan’dan takip edenler bu sarı dalgalı ayakkabıyı yine Zidora’da bulabilirler. Buradan inceleyebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: Sezgi Beşli Facebook sayfası

Adresi hatırlatmakta yarar var 🙂 Sezgi Beşli Showroom: Şakayık Aralığı Sok. No: 12/2 Teşvikiye -Nişantaşı / İSTANBUL Tel: 0212.583 18 82

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Pingback: Esir Şehrin Gözyaşları – Sedef Avcı’nın Özgür Masur elbiseleri ve Sezgi Beşli ayakkabıları | OndaGördüm

Bir Cevap Yazın