Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde Swarovski takılar

| 0 comments

Yaz sezonu boyunca ne benim pek ilgimi çeken bir yapım oldu, ne de yeni yapımlar hakkında sizlerden gelen sorular… Böyle olunca bana arşivleri karıştırmak düştü 🙂
Bir önceki yazımı hazırlarken Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinin geçmiş bölümlerini yeni baştan izledim. Gördüm ki dizinin son bölümlerinde Meltem‘in (Seda Güven) ve annesi Ender‘in (Veda Yurtsever İpek) takılarında sıklıkla Swarovski imzası var.
71.bölümden başlayacak olursak, Ender‘in turuncu bluzuyla kullandığı kristal küpe ve onu tamamlayan yüzüğü Swarovski‘nin ‘Rapture‘ modeli. Swarovski’nin uluslararası sitesinde küpenin fiyatı 150,- ? (yaklaşık 340,- TL), yüzük ise 180,- ? (yaklaşık 406,- TL).

77.bölümde Meltem’in kuaförde telefonla konuşurken taktığı renkli kristallerden oluşan bileklik ise Swarovski‘nin ‘Rocket‘ model bilekliği. Kolye ve küpesi de bulunan ‘futuristik’ Rocket serisinde bilekliğin fiyatı 240,- ? (yani yaklaşık 542,- TL ve buradan inceleyebilirsiniz).

Resim kaynağı: Acotis.co.uk

Son olarak yazacağım final bölümünde kullanılan, Meltem‘in mahkeme sahnelerinde taktığı küpeler ise Swarovski‘nin klasikleşen ‘Lunar‘ serisinden. Dizi sırasında mavi tonlarında göründüğü için ‘Lunar Indian Sapphire‘ olduğunu düşündüğüm küpelerin fiyatı 65,- ? (yani yaklaşık 146,- TL). OndaGördüm’ü yakından takip edenler bu küpeyi belki daha önceden hatırlarlar 🙂 Lale Devri‘nde Yeşim‘in koyu rengini taktığı küpeleri buradan inceleyebilirsiniz (geçmiş yazımı ise buradan okuyabilirsiniz).

Resimlerin kaynağı: Swarovski

Lale Devri – 68.bölüm
 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın