Hayatımın Rolü – Ebru Özkan’ın Stefanel kıyafetleri

| 1 Comment

Hayatımın Rolü dizisinin 4. bölümünde Ela‘nın (Ebru Özkan) giydiği kırmızı, etnik Hint desenli ipek bluz Stefanel‘in 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Aslında şal olarak tasarlanan bu kıyafet, dizideki gibi bir kemerle tamamlandığında rahatlıkla tunik olarak da kullanılabilir. Zidaya’dan indirimli olarak 244,- TL‘ye bulabileceğiniz bluzu buradan inceleyebilirsiniz.

Bluzun üzerindeki Hint işi fil deseni
 Resimlerin kaynağı: Zidaya

Dizinin geçtiğimiz haftalarda (13 Ağustos) yayınlanan 6.bölümünde ise Ela’nın giydiği turkuaz, kahverengi detaylı elbise yine Stefanel’den. Elbiseyi görenler Çocuklar Duymasın yazımdan da hatırlayabilir 🙂 (ki bir okuyucum bana bu detayı gönderdi). Geçmiş yazımı buradan okuyabilir ve elbisenin Pınar Altuğ’da nasıl durduğunu görebilirsiniz. Elbise, Stefanel?in 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu?ndan ve %50 indirimle 209,50 TL?ye Morhipo?da satışta. Buradan inceleyebilirsiniz.
Ebru Özkan‘ın dizinin ilk bölümünde giydiği Stefanel bluzu ise buradan okuyabilirsiniz 🙂

Resimlerin kaynağı: Morhipo

Çocuklar Duymasın 107.bölüm – Pınar Altuğ’un giydiği aynı Stefanel elbise
 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. selamlar,bu dizide elanın evinin dekorasyon ve mobilyalarına bayılıyorum,fakat hiçbir bilgiye ulaşamadım aradığımda,bilginiz var mı acaba?

Bir Cevap Yazın