Yalan Dünya’da beğendiğiniz ROMAN elbiseleri etiqadd’leyin

| 0 comments

Dizilerde görüp de beğendiğiniz ürünleri alışveriş listenize eklemek artık son derece kolay! 🙂 Örneğin, Yalan Dünya‘nın 15.bölümünden hatırlayacağınız ROMAN marka elbiseleri OndaGördüm aracılığıyla etiqadd’leyebileceksiniz.
etiqadd nedir diye kısa bir hatırlatma yapacak olursam; etiqadd, kullanıcıların alışveriş yaparken akıllı telefonları aracılığıyla beğendikleri ürünün barkodunu okutup, takip listesine almalarını ve bu ürünleri arkadaşlarıyla paylaşmalarını sağlayan bir mobil uygulamadır. Bu uygulamayı akıllı telefonunuza ücretsiz indiriyorsunuz ve anında etiqadd?lemeye başlıyorsunuz.

İster etiqadd’in Facebook sayfasından bu etiketlemeyi yapabilir, isterseniz akıllı telefonunuza indirdiğiniz uygulama aracılığıyla aşağıda gördüğünüz resimdeki barkodları okutabilir, beğendiğiniz elbiseleri etiqadd listenize ekleyebilirsiniz.

click map

Facebook’la etiqadd’leme yapmak için resimlerin altındaki linkleri kullanabilirsiniz 🙂Bu elbiseyi Facebook üzerinden etiqadd’lemek için buraya tıklayınız.

Bu elbiseyi Facebook üzerinden etiqadd’lemek için buraya tıklayınız.

Bu elbiseyi Facebook üzerinden etiqadd’lemek için buraya tıklayınız.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın