Kuzey Güney – 2.sezon tanıtımı: Banu’nun beyaz elbisesi

| 2 Comments

Kuzey Güney, Uçurum ve Yalan Dünya’yla beraber 2.sezonunu heyecanla beklediğim dizilerden… Kuzey Güney‘in 2. sezon tanıtımları yayınlanmaya başladığından beri izleyicinin aklında soru işaretleri oluşturmayı başardı. Şahsen ben ikinci şoku 2. tanıtımı gördüğümde yaşadım 🙂 Bu tanıtımda dikkatimi çeken ise Banu‘nun (Bade İşçil) beyaz elbisesi. Elbisenin karakteristik yaka detaylarını Zeynep Erdoğan‘ın 2012-2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘nda da görüyoruz. Koleksiyonu buradan inceleyebilir, Zeynep Erdoğan satış noktalarını ise buradan görebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: Zeynep Erdoğan Facebook sayfası

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. merhaba, yalan dünya nın 05 ekimde yayınlanan 25.bölümünde Nurhayatın mutfakta Gülistanla konuşurken üzerindeki lacivert elbisenin markasını öğrenebilir miyim

    • Şule Hanım merhaba, Facebook mesajınızı da dün gördüm. Yanlış hatırlamıyorsam o elbise İpekyol olmalı. Ek bilgi vermek gerekirse Nurhayat’ın 2.sezonda giydiği tüm elbiseler İpekyol‘dan. Son bölümde giydiği yaka detayı siyah fiyonklu krem renk bluz ise Twist‘ten. İlginize teşekkürler.

Bir Cevap Yazın