Lale Devri – Zümrüt Taşkıran’ın Zeynep Erdoğan bluzu

| 3 Comments

 

Lale Devri?nin geçen Cumartesi (22 Eylül) yayınlanan 81. bölümünde Zümrüt Taşkıran?ın (Hatice Aslan) giydiği beyaz bluz Zeynep Erdoğan‘ın 2012-2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘ndan.
Gömleğin siyah renginin yanısıra, yarısı siyah, yarısı pudra renk olan alternatifleri de mevcut.
Zeynep Erdoğan satış noktalarını buradan görebilirsiniz.
Lale Devri demişken son haberleri de iletmek isterim. Dizideki aşk üçgeni (Çınar-Yeşim-Toprak) gerçek hayata yansıdığından mıdır bilinmez, Serenay Sarıkaya diziden ayrılıyor (bu haftadan itibaren dizideki son 2 bölümü). Dün dinlediğim bir habere göre de, Lale Devri ratinglerinde ciddi bir yükseliş var. Nedeni ise diziden çıkacak olan Yeşim’in tüm entrikalarının birer birer ortaya dökülüyor olması. Diziyi bırakanlar bile ‘acaba neler olacak’ merakıyla izler oldular… 🙂

 

Resimlerin kaynağı: Zeynep Erdoğan websitesi

Bu bluz, Zümrüt Hanım’ın bir Zeynep Erdoğan bluzla OndaGördüm’e ilk konuk oluşu değil. Daha önce de transparan el detaylı siyah bir bluzu yazmıştım. Geçmiş yazımı buradan okuyabilirsiniz.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

3 Comments

  1. ben asıl o kavuniçi pantolonu merak etmiştim. kesimi müthiş güzeldi.

  2. lale devrinde yeşimin 81.bölümde giydiği karakola götürülürken somon rengi kazağı ve siyahlı beyazlı çiçekli yanlarında siyah şeridi olan pantolonu nereden

Bir Cevap Yazın