Esir Şehrin Gözyaşları – Sedef Avcı’nın Özgür Masur elbiseleri ve Sezgi Beşli ayakkabıları

| 8 Comments

Esir Şehrin Gözyaşları geçen hafta FOX‘da başladı. Ben bu yazımda, dizinin ilk bölümünden ziyade, tanıtım fotoğraflarındaki kıyafetlerle devam etmek istiyorum. Esir Şehrin Gözyaşları tanıtım fotoğraflarında Sedef Avcı‘nın giydiği hardal ve kırmızı renklerdeki iki elbise de Özgür Masur‘un SOUL Koleksiyonu‘ndan. Hardal renk elbisenin uçuk pembe alternatifi de mevcut. Elbisenin Trendyol’daki indirimli satış fiyatı 199,99 TL. Buradan inceleyebilirsiniz.

Uçuk pembe renk alternatifi
Elbise görsellerinin kaynağı: Trendyol

Sedef Avcı‘nın bu elbiseyle giydiği ayakkabıyı ise OndaGördüm okuyucuları hatırlayabilir. Daha önce SON‘da kullanılan ve Berrak Tüzünataç‘ın da giydiği ayakkabı Sezgi Beşli tasarımı. Dizilerde kullanılan diğer Sezgi Beşli ayakkabılarını ise buradan okuyabilirsiniz.

SON dizisi – Berrak Tüzünataç

Esir Şehrin Gözyaşları dizisine dönecek olursak, tanıtımlarda Sedef Avcı‘nın giydiği kırmızı elbise de yine Özgür MasurSOUL Koleksiyonu‘ndan. Elbisenin Trendyol’daki indirimli satış fiyatı 199,99 TLBuradan hardal rengini inceleyebilirsiniz.

Elbisenin renk alternatifleri
Elbise görsellerinin kaynağı: Trendyol

Bu çekimlerde kullanılan ayakkabılar da yine aynı şekilde Sezgi Beşli‘ye ait. Sezgi Beşli Showroom: Şakayık Aralığı Sok. No: 12/2 Teşvikiye -Nişantaşı / İSTANBUL Tel:0212.583 18 82.

Ayakkabı görsellerinin kaynağı: Sezgi Beşli Facebook sayfası

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

8 Comments

 1. merhaba ondagördüm! nasılsınız inşallah? postlarınızın sıklığını, blogunuzun devamını dileyerekten,

  hülya avşarın önceki haftaki ve dün akşamki o ses türkiyede giydiği kolları dantelli düz beyaz elbisenin nereden olduğunu biliyo musun ? nolur nolur nolur bildiğini söyle. 🙁

  şimdiden teşekkürler. kolay gelsin=)

 2. slmmmmm aşk ve cezada 36. bölümde yaseminin gigdigi kırmızı kaban lütfen cevap:))))

  • Youtube’dan geçmiş bölüme baktım fakat bir bilgim yok. Sezon olarak da oldukça eski olduğu için herhangi bir bilgiye ulaşamıyorum. İlginize teşekkürler.

 3. merhaba esir şehrin gözyaşlarında sedef avcının giydiği omuzları işlemeli fakir kol gri kareli ceket ve siyah pantolonu nereden bulabilirim acaba yardım edermisiniz 🙁

 4. merhaba yine ben daha önce de yazdım ama şimdi göremiyorum yazdığım notu esir şehrin gözyaşlarında şirinin 3.bölümde giydiği ceket ve pantolonu nereden bulabilirim çok önemli lütfen acil yardım edin 🙁

 5. merhaba yiğit özşenerin giydiği siyah montun markasını biliyor musunuz ? yardımcı olursanız sevinirim

Bir Cevap Yazın