Kuzey Güney 41.bölüm kıyafetleri

| 11 Comments

Kuzey Güney yeni sezon kıyafetlerine biraz geç başlamış olsam da 🙂 her bölümü ele almaya çalışacağım. Yeni sezonun ilk bölümü olan 41. bölümde Cemre‘nin (Öykü Karayel) giydiği arkası iri puantiye detaylı kot gömlek Aslı Filinta tasarımı. Fiyatı 475,- TL olan gömleği shopigo.com‘da inceleyebilirsiniz.

Resim kaynağı: Aslı Filinta Facebook sayfası

İlerleyen sahnelerde Banu‘nun (Bade İşçil) mahkeme çıkışı ve evde giydiği yeşil gömleği ve gri eteği Arzu Kaprol, aynı renk kolyesi ise Cem Lokmanhekim tasarımı.

Banu‘nun davette giydiği saks mavisi elbise ise Özgür Masur tasarımı. Elbise tanıdık geldiyse belirtmek isterim ki aynı elbisenin kırmızısını Beren Saat, Cem Yılmaz’ın düğün törenine katılırken giymişti. Twitter’daki takipçilerimden ‘saks mavisi daha güzel’, ya da ‘kırmızı daha güzel’ diyenler olsa da; bence iki renk de giyen kişilere yakışmış. Tersi olsa, kırmızıyı Bade İşçil, saks mavisini Beren Saat giyse ikisi de bu renklerde boğulurlardı.
Aynı sahnede Banu‘nun küpeleri Cem Lokmanhekim tasarımı. Annesi Ebru Hanım‘ın (Hale Soygazi) kolye ve bilekliği ise Swarovski‘nin ‘Society‘ modeli. Kolyenin fiyatı 800,- ? (yani yaklaşık  1870,- TL). Buradan inceleyebilirsiniz.

Swarovski ‘Society’ kolye

Swarovski ‘Society’ bileklik

Beren Saat’in giydiği Özgür Masur tasarımı kırmızı elbise

Zeynep‘in (Merve Boluğur) Kuzey’le konuştuğu geri dönüş sahnelerinde giydiği kolları aztec model boncuk işli kot gömlek Twist‘in 2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘dan. Fiyat bilgim henüz yok 🙂 mağazalarda inceledikten sonra buraya ekleyeceğim.

Resim kaynağı: TWIST – Facebook sayfası

Son olarak Cemre ve Barış‘ın tekne sahnesinde giydikleri gömlekleri yazmak istiyorum. Cemre’nin beyaz, kolsuz gömleği Twist‘ten. Barış‘ın mavi, beyaz çizgili gömleği ise Pierre Cardin‘den. İndirimli fiyatı 69,90 TL olan gömleği buradan inceleyebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: Pierre Cardin Online

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

11 Comments

 1. bade işcil son zamanlarda pek bi güzelleşti sanki.. giydiğini de çok beğendim

 2. Vay vay, artık Cemre’yede tasarım kıyafetler giydirmeye başlamışlar 🙂 Beren Saat’in Özgür Masur elbisesine bayıldımm. Çokta güzel taşımış hatun. Teşekkürler paylaşım için.

 3. Merhaba, Gülten hanımın deseni değişen ama modeli aynı olan elbiseleriyle ilgili bilginiz var mı? Basma gibi duruyorlar. Çok merak ettim.

 4. selamun aleykum..
  ben kuzey güneyin 49 bölümünde yayınlanan cemre nin yüzüğünü merak ediyorum..sağolun şimdiden 🙂

 5. selam

  52. bölümde banu nun bordo elbisesini çok merak ediyorum???

 6. Kuzeyin giydigi yandan fermarli deri mont markasi nedir acaba öğrenebilirmiyim

 7. merhaba beren saat ve bade işçil’in üzerindeki elbisenin fiyatının ne kadar olduğunu merak ediyorum ??bu elbiselere nerden ulaşabilirim?

 8. meraba ben beren saatin duru gurme reklamındaki mor elbisenin hangi markaya ait olduğunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın