‘Romantik Komedi 2’ filminin kıyafetleri ve mayokinileri

| 5 Comments

Romantik Komedi 2 çekimleri başladığından beri dönem dönem yeni fotoğraflar ortaya çıkıyor. Tabii bu fotoğraflar da soruları beraberinde getiriyor 🙂 Bende şu ana kadar bulabildiklerimi derledim, toparladım bu yazıda birleştirdim.

Önce kıyafetlerden başlarsak, yaz ortalarında yapılan sokak çekimlerinde Sinem Kobal‘ın giydiği desenli elbise Günseli Türkay tasarımı. Aynı sahnelerde Burcu Kara‘nın giydiği limon sarısı, tek omuz elbise ise ZARA‘dan. Bu ZARA elbisenin görsellerini ararken o kadar zorlandımki, taa Hindistan’da buldum kendimi 🙂 Oranın ünlü olduğunu düşündüğüm kadınlarından Shibani Dandekar ve Sonal Chauhan’ın sarı ZARA elbiseyle pişti olmuş hallerini bile gördüm 🙂

Sinem Kobal’ın elbisesi Günseli Türkay, Burcu Kara’nın elbisesi ZARA

ZARA elbise ve açık yeşil renk alternatifi

Sarı elbisenin aynısını giyen Hindistan’dan Sonal Chauhan

Elbiseleri bitirip, Romantik Komedi 2‘yle sahillere inersek de çekimlerde mayokinilerin kullanıldığını görüyoruz. Her ne kadar HT Magazin’de ‘Romantik İkoncanlar’ başlığı altında mayokinilerin Ivana Sert‘e ait olduğu yazsa da, bir düzeltme yapmam lazım. Sedef Avcı‘nın ve (tahminen) Sinem Kobal‘ın mayokinileri Ivana Sert tasarımı olsa da, Burcu Kara‘nınki OYE markasının turuncu renkteki ‘Sally Maillot‘ modeli. OYE’nin kendi satış sitesinde mayokininin fiyatı 299,- $ (yani yaklaşık 540,- TL). Buradan inceleyebilirsiniz.

Sedef Avcı‘nın Ivana Sert tasarımı mayokinisi (turkuaz renk alternatifiyle)

Burcu Kara‘nın OYE marka turuncu mayokinisi

Resimlerin kaynağı: OYE Swimwear Facebook sayfası

 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

  1. Oye mayokiniler, Roman online satış sitesinde de var.Elbise ararken gördüm 🙂 Eğer seveni ve almak isteyeni varsa ziyaret edebilir.

  2. Romantik komedi 2 de Sinem Kobalın arkası püsküllü bir göleği var çok hoşuma gtti ama bulamadm yardımcı olur musunuz?

  3. Sedef avcinin mayokinisini satin almak mümkün mü peki? Bir tane daha cok güzel altin kolyesi vardi, onu nereden bulabiliriz? Cokta güzel bir bluz giyimisti, http://www.youtube.com/watch?v=gdeRGAvucLI (0:52 de görebilirsiniz). Hangi markanin bu acaba?

    Selamlar

    • Sedef Avcı’nın mayokinisi Ivana Sert tasarımı olduğu için butikle iletişime geçerseniz size bilgi vereceklerdir. Kırlangıç kuşlu kolyenin Kısmet by Milka tasarımı olacağını düşünüyorum çünkü kırlangıçlı kolye tasarımları markada mevcut. Bluzu ise bilmiyorum.

Bir Cevap Yazın