Lale Devri’nde Yeşim ve Esir Şehrin Gözyaşları’nda Şirin pişti oldu!

| 3 Comments

Lale Devri‘nin 82.bölümünde Yeşim‘in (Serenay Sarıkaya) giydiği Missoni desenlerini andıran MUDO elbiseyi yazdıktan hemen sonra, dikkatli okuyucularım tarafından Esir Şehrin Gözyaşları‘nda da aynı elbisenin kullanıldığını söyleyen e-maillar gönderildi.

Bende araştırdım ve bu piştiyi kaçıran okuyucularım için hem elbiseyi hatırlatmak, hem de kimin üzerinde daha iyi durduğunu görmek için yeniden yazıyorum 🙂 Esir Şehrin Gözyaşları’nın 2. bölümünde Şirin’in (Sedef Avcı) giydiği uzun elbise MUDO?nun 2012 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu?ndan. Yaz indiriminde 149,- TL?den 129,- TL?ye inmiş, fakat şu an stoklarda çok çok az var diye biliyorum. Hatta bir okuyucum uzun araştırmalar sonucu elbiseyi buldu ve Bodrum’dan Ankara’ya getirtti.

Esir Şehrin Gözyaşları – 2. bölüm (Sedef Avcı)

Lale Devri – 82.bölüm (Serenay Sarıkaya)

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

3 Comments

  1. Asli Enverin suskunlarda ki kiyafetlerinide bi arastirsaniz? cok güzel giyiniyor! Ayrica suskunlarda nisan karakterinin kiyafetleri de harika

  2. yeşim ne giyse kendine yakıştırıyor.
    sedef avcı odun gibi birisi..

Bir Cevap Yazın