atolye.co’da OTTOec tasarımları

| 2 Comments

OndaGördüm’ün çalışma ortaklarından atolye.co‘nun yeni kampanyasının adresi, sizleri Yalan Dünya kıyafetlerine bir adım daha yaklaştıran OTTOec Butik ve Tasarım Evi. OTTOec tasarımcıları, retro, popart, vintage tarzlarını günümüze uyarlayarak sıradan ürünlerden sıkılanlara geniş bir koleksiyon sunuyor.

Yalan Dünya demişken, atolye.co OTTOec kampanyasında Deniz‘in (Gülse Birsel) geçen sezon sıklıkla kullandığı geyik desenli siyah beyaz kazağa atolye.co‘dan 140,- TL‘ye sahip olabilirsiniz.

Açılay‘ın (Nihal Yalçın) merak edilen renk renk Oxford ayakkabıları da yine atolye.co‘da. Dizinin hemen hemen her bölümünde farklı renkleri kullanılan ayakkabıların pembe rugan ve lacivert deri alternatiflerini atolye.co‘da bulabilirsiniz.

Açılay‘ın dikkat çeken bir diğer ayakkabısı ise topuklu loaferlar. Bu ayakkabıların hem bordo, hem de lacivert süet alternatifleri yine atolye.co OTTOec kampanyasında.

Son dönemlerin trendi ve bana sıklıkla sorular zımbalı biker botlar da yine atolye.co OTTOec kampanyasında var. Farklı tarzda olmak isteyenlere hardal renk bir detayı olan bu botları buradan inceleyebilirsiniz.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Selam yalan dünya’da zerrin karakterini canlandıran Derya Karadaş bu hafta cafe sahnesinde mürdüm/mor renk gibi bir kazak giydi onun hangi marka olduğunu biliyorsanız paylaşabilr misiniz ? teşekkürler

Bir Cevap Yazın