Benim İçin Üzülme tanıtımında Özgür Masur elbiseler

| 4 Comments

Bu sezon başlayan hemen hemen her dizi birer ikişer yayından kaldırılırken, yenileri de ekrana merhaba demeye hazırlanıyor. Bunlardan biri de genel yönetmenliği ve hikayesi Mahsun Kırmızıgül’e ait olan ‘Benim İçin Üzülme‘. Birkaç hafta içinde ATV’de başlayacak olan dizinin tanıtım fragmanlarından birinde başrol oyuncuların Öykü Çelik ve Selin Şekerci‘nin giydiği iki elbise de Özgür Masur‘un ‘Sade-ce‘ isimli 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Öykü Çelik’in siyah elbisesini Kuzey Güney’den de hatırlayanlar olabilir. Cemre, Banu ve Güney’in düğününde aynı elbiseyi giymişti. Geçmiş yazımı buradan okuyabilirsiniz.

Öykü Çelik

Kuzey Güney – Cemre’nin (Öykü Karayel) giydiği aynı elbise

Selin Şekerci

Resimlerin kaynağı: Markafoni blog

Dizinin çekimleri İstanbul, Batum, Kars/Kağızman ve Artvin/Hopa‘da gerçekleşiyor. Bu tanıtımın çekildiği meydan ise Batum‘daki Piazza Meydanı. Tanıtımı gördüğümde çok tanıdık gelen bu meydanı eski fotoğraflarıma baktığımda hemen anımsadım. Yaklaşık 2 sene önce iş için Batum’da en sevdiğim yerlerden biri bu meydan olmuştu. O zamanlar Batum’u çok köhne bulmuştum ve sevememiştim; fakat görülüyor ki dizilerin uğrak noktası haline gelen bu şehir büyük gelişme kaydetmiş. Yeni sezonun ilk bölümünde Kuzey Güney’e de ev sahipliği yapan Batum’da süren yeniden yapılanma da bunun bir örneği.

Batum – Piazza Meydanı Fotoğraf şahsıma aittir. İzinsiz kullanılamaz. ondagordum.com?un içerdiği malzemeyi izinsiz ve kanunlarına aykırı biçimde kullananlar, haklarında yasal takibat yapılacağını kabul etmiş sayılır.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

4 Comments

  1. Emirin yolunda dünkü bölümünde gizem karacanın pembe moayosu ve mis turkey de giydigi mor bagcıklı mayosu hangi markaya ait bi bilginiz var mı acaba?

  2. öykü çelik ve öykü karayel birbirine benzemiş 🙂

  3. Öykü Karayel’e elbise ÇOOOOOOK yakışmış. Onun saf bir güzelliği var. ne güyse yakışıyor. ama bu elbise (dekolte) yi çok iyi taşımış =)

  4. Selin Şekerci ÇOKKKKKK güzel olmuş,o kızın bir tatlılığı var insanı kendine çekiyor,gerçekten çok tatlı bir kız,aynı zamanda oyunculuğuda çok iyiii,başarıları daim olsun..

Bir Cevap Yazın