Umutsuz Ev Kadınları – 39.bölüm kıyafetleri

| 5 Comments

Umutsuz Ev Kadınları’nın 18 Ekim’de yayınlanan 39.bölümün ana teması Nermin’in düğünüydü. Düğünde giyilen elbiselerin yanı sıra düğünden önceki sahnelerdeki bazı kıyafetleri ise sizlerle paylaşmak isterim 🙂

Bölümün ilk sahnelerinde Zeliş‘in (Evrim Solmaz) giydiği siyah büstiyer Nihan Buruk tasarımı. Zeliş’in geçen sezon giydiği Nihan Buruk tasarımı yeşil büstiyeri ise buradan görebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: Nihan Buruk Facebook sayfası

Yasemin‘in (Songül Öden) eski eşiyle yemeğe gittiği sahnede giydiği pembe, önü kısa, arkası uzun elbise ise Sagaza Madrid‘den. OndaGördüm’ü takip edenler elbiseyi hatırlayabilirler. Eve Düşen Yıldırım‘da Muazzez aynı elbisenin beyazını nişan elbisesi olarak giymişti. Geçmiş yazımı buradan okuyabilirsiniz.

Eve Düşen Yıldırım – Muazzez

Yasemin’in bu elbisenin altına giydiği pembe ayakkabılar ise OTTOec Butik ve Tasarım Evi‘nden. Ayakkabı 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘ndan.

Resimlerin kaynağı: OTTOec Butik ve Tasarım Evi

Nermin‘in (Bennu Yıldırımlar) düğününde Yasemin‘in giydiği üstü siyah, altı uçuk pembe elbise Sagaza Madrid‘in 2010 Yaz Koleksiyonu‘ndan. Elif‘in (Ceyda Düvenci) yeşil elbisesi Jadore‘dan. Elbisenin burada görebileceğiniz benzer alternatifinin fiyatı 480,- TL. Zeliş‘in kırmızı elbisesi ise Doridorca‘dan.

Resim kaynağı: Doridorca Facebook sayfası

Son olaraksa bir çekim detayı vermek isterim 🙂 Nermin‘in yeni kocası Altay’ın düğün pastasını seçtiği yer Anadoluhisarı’ndaki Happy Caking. İlgilenenler için adres: Göksu Göztepe Cad. G38 Sokak No: 1 Anadolu Hisarı / İstanbul (Migros Otopark Karşısı) Tel: 0.216.465 73 70 Facebook sayfalarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

  1. ceyda düvencinin giymiş olduğu elbise tarik ediz’in koleksiyonundan missesdressy adlı sitede uzun süredir satışta:)

  2. umutsuz ev kadınları yaseminin yeni sezonda sürekli taktığı bir kolye var hastane bölümlerine dikkat, aynı kolyeyi mutfağım programında nursel erginde de gördüm nerde bulabilriz..

  3. Bugun bi restauranta gitti zeliş belediye başkan adayıyla orayi biliyor musunuz

Bir Cevap Yazın