Hülya Avşar’ın kıyafetleri: Melih Yazgan’ın online dükkanında

| 5 Comments

Hülya Avşar bu sene de, hem Yetenek Sizsiniz, hem de O Ses Türkiye’de Melih Yazgan tasarımlarını giyiyor. Melih Yazgan online satışa yeni başladığı dükkanında Avşar’ın programlarda giydiği elbise, bluz ve ceketlerin bazılarını da satışa sunmuş. Bu kıyafetlerden anımsadıklarımı sizlerle paylaşıyorum 🙂

Hülya Avşar, O Ses Türkiye‘nin yeni sezonunda (sanırım 1. veya 2.bölümde) mücevher desenli siyah, uzun bir elbise giymişti. Fiyatı 635,- TL olan elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.

Yine O Ses Türkiye‘de geçtiğimiz haftalarda giydiği çapraz bantlı yeşil elbise ise yine online dükkanda mevcut. Siyah ve kırmızı renk alternatifleri de bulunan elbisenin fiyatı 425,- TL. Elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.

Geçen haftaki bölümde (26 Kasım) Hülya Avşar‘ın giydiği 2 kırmızı kostüm vardı. Kolları şeffaf ve kırmızı şerit detaylı elbisenin fiyatı 500,- TL (buradan inceleyebilirsiniz). Kolları siyah tülden yapılan, kırmızı peplum bluzu ise buradan görebilirsiniz. Bluzun fiyatı ise 350,- TL.

Kırmızı peplum bluz

 Bir kıyafet de Yetenek Sizsiniz‘den; Hülya Avşar‘ın geçen hafta giydiği siyah zımbalı ceketi buradan inceleyebilirsiniz. Fiyatı 500,- TL.

Resimlerin kaynağı: Melih Yazgan e-store

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

  1. bu kadın kadar zevksiz bir kadın daha bilmiyorum.

  2. birde sizin zevkinizi görsek eminim herkes kıskanırdı di mi?????

  3. 2 mart yetenek sizsinizde giydiği bluz nerden acaba

  4. hülya abla çok güzelsin nazardeymesin zevkin çok güzel adım yeşim ben 13 yaşındayım senin dizilerini izledim yeteneksizimide izledim teşke finale girmeseydi kıyafetlerden siyahlılar ve kırmızılar yakışmış inşallah seni görebilirim seni çok seviyorum

Bir Cevap Yazın