Umutsuz Ev Kadınları – Yasemin’in kıyafetleri

| 13 Comments

Umutsuz Ev Kadınları‘nı geçtiğimiz haftalarda yayınlanan 44. ve 45. bölümlerinde Yasemin‘in (Songül Öden) giydiği desenli kabanlar ve kıyafetler dikkat çekmiş ki bana çok soru geldi 🙂

44. bölümde ve diğer bölümlerdeki bazı sahnelerde giydiği lacivert üzerine minik beyaz puantiyeli, şal yaka kaban Soft One markasına ait. Markanın 2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘nda kabanın gri rengi de mevcut ve sezon fiyatı 199,- TL.

Resimlerin kaynağı: Soft One Lookbook

44.bölümde süpermarket sahnelerinde Yasemin‘in giydiği çiçekli kaban ise adL‘nin 2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘ndan. Fiyatı 199,- TL olan kabanı buradan inceleyebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: adL Online

Yasemin‘in 45.bölümde evde Sinan’la konuşurken giydiği, önü pencereli siyah çiçekli elbise Koton‘dan. Fiyatı 79,99 TL olan elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: 1V1Y.com

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

13 Comments

  1. dizi baslarken yasemının uzerınde beyaz bı elbıse var belınde altın sarısı metal kemer var o elbıseyı nerde bulabılırım ???

  2. ya dizinin 56. bölümünde yaseminin zelişin düğününde giydiği kırmızı elbise nerden ??

  3. MERHABA YASEMININ 105. BÖLÜMDE GIYMIS OLDUGU MAVI KURKLU MONT NERENIN BULAMADIMDA 🙂

  4. yaseminin şu son bölümlerde giydiği siyah şişme mont hangi marka acaba

  5. Merhaba umutsuz ev kadınları 130.son bölümünde elifin üzerine giydiği mavi badi nereden acaba?resmini yolluyorum daha iyi anlamanız için http://i58.tinypic.com/ehnaz9.jpg
    Aynı bölümde yine elifin giydiği aynı amblemli somon tonlarında çizgili bir badisi daha vardı,ikiside aynı yerden diye onun resmini yollamadım size,linkte yolladım mavi badinin resmini memnun olurum cevaplarsanız,buradan cevaplayın lütfen mail kullanmıyorum.tesekkurler.

  6. yaseminin son bölümlerde üzerinnde olan siyah çiçekli mont nerden bilen varsa lütfen yazsın yaaaaaaaaaaaa bayıldım. siyah kırmızı çiçekli falan

Bir Cevap Yazın