Romantik Komedi 2 filmindeki gelinlikler

| 5 Comments

14 Şubat 2013’te gösterime girecek olan Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda filminin çekimlerinden görüntüler çıkmaya devam ediyor 🙂 Vakko Wedding‘de yapılan çekimlerde Sinem Kobal ve Sedef Avcı gelinlik giymişler de hangi karakterin evlendiği daha belli değil. Basına verilen fotoğraflarda Sedef Avcı‘nın giydiği gelinlik SanPatrick‘in 2013 Fashion Koleksiyonu‘ndaki Cobalto modeli.

ondagordum_romantik_komedi2_gelinlikler1

ondagordum_romantik_komedi2_gelinlikler2

ondagordum_romantik_komedi2_gelinlikler3

 Sedef Avcı’nın giydiği San PatrickCobalto model
ondagordum_romantik_komedi2_sanpatrick_cobalto1

Sinem Kobal‘ın giydiği gelinliğin markasını bulamasam da, Vakko Wedding‘de satılan markalara göz atınca benzer eteği La Sposa‘nın Milena modelinde görüyoruz. Model aynı zamanda göğüs detayıyla Marchesa‘nın 2013 Sonbahar modellerinden birine de benziyor. Son olarak benzer eteği Zuhair Murad tasarımında da görüyoruz. Romantik Komedi 2’deki mayokinileri merak ediyorsanız geçmiş yazımı buradan okuyabilirsiniz 🙂

La Sposa – Milena modeli
ondagordum_romantik_komedi2_lasposa_milena1

ondagordum_romantik_komedi2_lasposa_milena2

Marchesa – 2013 Fall (Sonbahar)
ondagordum_romantik_komedi2_marchesa1

Zuhair Murad
ondagordum_romantik_komedi2_zuhair_murad1

Çekimlerin yağıldığı Vakko Wedding?de özel tasarımların yanı sıra, Valentino, Elie by Elie Saab, Vera Vang, Oscar de la Renta, Emanuel Ungaro, Zuhair Murad, Reem Acra ve İspanyol San Patrick ve La Sposa gibi dünyaca ünlü gelinlik markalarını bulabilirsiniz. Adres: Süleyman Seba Cad. No:27 Akaretler, Beşiktaş – İSTANBUL Tel:0212.258 66 08.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

  1. peki filmin başındaki gelinlik ayakkabıları nereden?lütfen cevap bekliyorumm:)

  2. Merhaba 🙂
    romantık komedi 2 de ADAM EVE otele geliş sahnesinde Burcu Kara nın giydiği SOMON pantolunun hangi marka olduğunu öğrenebilirmiyim 🙂

Bir Cevap Yazın