Atolye.co’dan Sevgililer Günü Yarışması

| 1 Comment

Sevgililer Günü yaklaşıyor…sevgiliniz varsa ‘ne hediye alsam’ düşüncesi aklınızın bir köşesindedir. Peki geçmiş Sevgililer Günü hediyelerinizi bir düşünün; ‘bana verebileceğin en kötü hediye buydu hayatım’ dediğiniz bir an var mı? Eğer varsa çok şanslısınız, çünkü atolye.co’nun Sevgililer Günü yarışmasının kazananı siz olabilirsiniz.

ondagordum_atolyeco_slider_14subat_yarisma2

25 Ocak Cuma gecesini 26 Ocak Cumartesi gecesine bağlayan o an, tam 00.00’dan itibaren yarışma başlıyor. Hediyenizi #enkotuhediye hashtagi ve @atolyeco mention?u ile Twitter’dan bir fotoğrafla beraber yazabilir veya fotoğraf ya da videonuzu bilgi@atolye.co adresine e-mail gönderebilirsiniz. Atolye.co sizden gelen fotoğraf ve videoları Facebook sayfasında yayınlayacak. Günün en çok like alan+en çok share edilen gönderisine sahipseniz hemen tüm ürünlerde geçerli %15 indirim kazanacaksınız.

Durun hemen gitmeyin 🙂 Tüm gönderiler 13 Şubat tarihine dek Atolye.co Facebook sayfasında yayınlanmaya devam edecek. 13 Şubat günü toplamda en çok like+share edilen #enkotuhediye ‘ye sahip 1. kişi 500 TL, 2.kişi 300 TL ve 3.kişi 200 TL daha kazanacak. Gruphediye tarafından sağlanacak bu hediye kartı sayesinde hediyenizi dilediğinizce, gönlünüzce harcayabileceksiniz. Hatta belki de sevgilinize bu sefer güzel bir Sevgililer Günü hediyesi alabileceksiniz 🙂

Yarışmayı OndaGördüm de takip ediyor olacak 🙂 Hepimize iyi eğlenceler!

ondagordum_atolyeco_slider_14subat_yarisma1

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Yaa lutfen intikam’daki ve kuzey guney’deki cemre ve yagmurun kiyafetlerini yaz nolur bak cok rica ediyorum!! Son bolumde cemrenin montu cantasi ve yagmurun bogazli kazagi ozellikleee

Bir Cevap Yazın