Singer’le Kendi Modamı Yarattım

| 7 Comments

Geçtiğimiz hafta Salı günü ‘Bumerang Deneyim Günleri‘ kapsamında Singer‘in düzenlediği ‘Kendi Modanı Yarat‘ workshop’una katıldım. Dikiş makinesi kullanmayı hiç bilmeyen ve bir Singer Promise dikiş makinesi sahibi olan benim için bu etkinlik kaçırılmayacak bir fırsattı. Çok tatlı eğitmenimiz İlknur Eşiz’in sıcak karşılaması ve her birimizle teker teker ilgilenmesi sonucu çok keyifli bir gün geçirdik.

İlknur Hanım dikiş dikmenin inceliklerini anlatırken
ondagordum_bumerang_singer2

Singer workshop’unda herşey tüm inceliğiyle düşünülmüştü. Dikeceğimiz kumaşlar, onları hazırlayacağımız ek malzemeler, renk renk iplikler ve süsyeleceğimiz diğer materyaller.

ondagordum_singer_bumerang7

ondagordum_bumerang_singer4

Ben seçtiğim kumaşla yastık yapmaya karar verdim. İlknur Hocam evde makinem olduğu için yastığın birini workshop’da, diğerini evde yapmamı önerdi. Hem böylece makinemi kullanmayı öğrenecektim, fakat 1. yastığımı düz olduğu için hemen bitirdim ve 2. yastığı da atölyede yapmaya başladım. 2. yastıkla daha uzun süre uğraştım ve tabii ilk dikiş makinesi denemem olduğu için tahminimden de uzun sürdü 🙂 2. yastığı süslemek için dantel/fırfır kullandım ve eşimin/kendimin baş harflerini aplike yaptım. Bu fikir için Singer’den Işıl Hanım’a tekrardan teşekkür ediyorum 🙂

OndaGördüm işbaşında 🙂
ondagordum_bumerang_singer5

Ve sonuç…romantik yastıklarım 🙂
ondagordum_bumerang_singer3

Yastıklarım hazır olunca sıra sertifikalarımızı almaya geldi. Etkinliğimiz bitince yastıklarımı ve Singer’den bize hediye edilen kocaman kutumu kucaklayıp çıktım. Bumerang ve Singer’e böylesi güzel ve öğretici bir etkinlik düzenledikleri için tekrardan teşekkür ediyorum.

ondagordum_singer_bumerang8

Etkinliğin sonunda ise diğer katılımcılar Reyhan’la Herşey, Üşengeç Şef, NimoStylo, Bal Köpüğü Tasarım ve Modagrafya ile beraber toplu fotoğrafımız
Fotoğraflar OndaGördüm’e aittir, izinsiz kullanılamaz!

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

7 Comments

  1. Seninle tanışmak çok hoş oldu benim için, tekrar görüşmek üzere..

  2. Bu vesileyle tanıştığımıza çok memnun oldum:)

  3. Benim için de öyle Nazlıcım umarım tekrar görüşürüz 🙂

  4. Pingback: Bumerang Bloggerları Kendi Modalarını Yarattı! » bumads

  5. hiç dikiş makinesi kullanmadım ama örme deri dokuma vs aklımdan gecenı yapabileceğim fiyatca da uygun bir model tavsiye edermisiniz… birde bu etkinlik nerdedir bir daha varmıdır nasıl katılabilirim:)
    tşklr

Bir Cevap Yazın