20 Dakika’da Melek’in çiçekli elbisesi ve çantası

| 2 Comments

20 Dakika dizisi başladığından beri açıkcası çok düzenli takip edemiyorum, fakat dizideki kıyafetlerden bulabildiklerimi zaman zaman sizlerle paylaşacağım. 4. bölümde Melek ve Ali’nin flashback (geçmişe dönüş) sahnelerinde Melek‘in (Tuba Büyüküstün) giydiği çiçekli elbise de bunlardan biri.Çiçekli elbise, Milla by Trendyol markasından. Modagram‘da bulabileceğiniz elbisenin indirimli fiyatı 69,99 TL. Buradan inceleyebilirsiniz. Elbiseyi tamamlayan çanta ise Meltem Özbek tasarımı. Mell by Meltem Özbek çantaları MeCrea’da bulabilirsiniz. Uçuk pembe piramit çantanın fiyatı 345,- TL. Buradan inceleyebilirsiniz. Meltem Özbek tasarımlarını Deniz Marşan ve Başak Dizer Fransez‘in yeni showroom’u ROOM‘da da bulabilirsiniz.
Room adres: Teşvikiye Cad. Sayın Apt. NO:25 Teşvikiye / İstanbul Tel: 0212.259 88 90

ondagordum_20dakika_melek_milla_elbise3

ondagordum_20dakika_melek_milla_elbise1

ondagordum_20dakika_melek_milla_elbise2Resimlerin kaynağı: Modagram

Aynı kumaşın kullanıldığı Milla by Trendyol yılbaşı koleksiyonundaki gömlek
ondagordum_20dakika_milla_gomlek1Resim kaynağı: Trendyol Blog

Mell by Meltem Özbek – pembe piramit çanta
ondagordum_20dakika_melek_meltem_ozbek_canta1Resimlerin kaynağı: MeCrea

 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

 1. Merhaba tuğba büyüküstün kara para aşk dizisinin blogunu eklemelisiniz arşivinize,sormak istediğim tuğba büyüküstünün takıları ile ilgili olduğu için bloğunuzun bu kısmını seçtim,tuğba büyüküstünün takıları nereden acaba?özellikle sormak istediğim takısı ise linkte yolladığım kolye
  http://i57.tinypic.com/63si6f.jpg bu kolyenin ve diğer tüm takıların nereden olduğunu söylerseniz buradan sevinirim mailim yok.tesekkurler.

  • Merhaba, diziyi düzenli takip etmiyorum maalesef. Kıyafet sponsorları konusunda şu an için bir bilgim yok ama takıların bir kısmı Bendis Takı‘dan. Bendis’in instagram sayfasında fotoğrafları görebilirsiniz — http://instagram.com/bendistaki
   Bendis’in Lidyana sayfasının linkini de size iletiyorum: http://www.lidyana.com/marka/bendis
   Sorduğunuz kolye için de markaya e-mail attım, eğer bir geri dönüş olursa size yine yazarım. ‘Basında OndaGördüm‘ sayfasına bırakmış olduğunuz aynı yorumu yayınlayamıyorum, çünkü orada sadace basın haberleri ile ilgili yorumlara yer veriyorum.
   İlginize teşekkürler, iyi günler dilerim.

Bir Cevap Yazın