Merhamet dizisi – Narin’in Arzu Kaprol elbiseleri

| 7 Comments

Merhaba sevgili dizi-sever OndaGördüm okuyucusu, haftaya Çarşamba (13 Şubat) yepyeni bir dizimiz daha oluyor. Hande Altaylı’nın ‘Kahperengi‘ adlı romanında uyarlanan ‘Merhamet‘ dizisi Çarşamba saat 20.00’de KanalD’de başlayacak. Kahperengi kitabını daha dün bitirmiş biri olarak başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen‘ın olduğu Merhamet dizisine bir şans vermeyi düşünüyorum. Bakalım Merhamet, Çarşamba akşamları Muhteşem Yüzyıl karşısında tutunabilecek mi?
Bu kısa televizyon analizinden sonra hemen kıyafetlere geçiyorum. Narin‘in (Özgü Namal) tanıtım fotoğraflarında giydiği gri elbise ve ilk bölümde giydiği füme renk elbise Arzu Kaprol tasarımı. Gri elbise kaprol’un 2012 Yaz Koleksiyonu‘ndan.

ondagordum_merhamet_narin_arzu_kaprol2Resim kaynağı: 7 Şubat 2013 – Habertürk Magazin eki

ondagordum_merhamet_narin_arzu_kaprol3Resim kaynağı: Arzu Kaprol Facebook sayfası

Füme renk elbiseyi ise 1. bölüm fragmanını görür görmez, benim gibi tanıyan OndaGördüm okuyucuları olabilir, çünkü bu Arzu Kaprol tasarımını bir önceki yazımda da yazmıştım. Lale Devri‘nde Zürmüt Taşkıran‘ın giydiği aynı elbise dizide yaklaşık 1.5 ay önce kullanılmıştı.

ondagordum_merhamet_narin_arzu_kaprol1

ondagordum_lale_devri_bolum95_zumrut_arzu_kaprol2Resim kaynağı: Arzu Kaprol Facebook sayfası

Lale Devri – 95.bölüm Zümrüt’ün giydiği aynı elbise
ondagordum_lale_devri_bolum95_zumrut_arzu_kaprol1

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

7 Comments

  1. merhaba,Merhamet dizisinde Narin’in giydiği siyah deri mont nereden acaba?

  2. Bu diziye baslicam ben de:) Cok methettiler:)

  3. merhaba yeni bolumde ozgu namal pembe bir pantolon giyiyor reklamlarda gordum bolumden sonra onuda yazabilirseniz sevinirim =)

  4. Merhamet’te cok malzeme var canim:) Bu bolumde de o mor canta falan cok hostu:) sevgiler

  5. Nerhabe umutsuz evkadinlarinda Zelisin 31.03.2013 pazar gunku bolumdeki desenli tayit nerden acaba? Tsk

  6. Merhametin 15 mayista yayinlanan bolumunde narin’in giydigi yesil gibi bir ceket vardi yakasi dokumlu onun markasi ne acaba?

Bir Cevap Yazın