Atolye.co’dan yeni bir ayakkabı koleksiyonu: Pretty Shoes – Nipplemag

| 0 comments

OndaGördüm’ün çalışma ortaklarından atolye.co, dünyanın her yerinden tasarımcıların, sanatçıların sınırlı sayıda özel olarak üretilen koleksiyonlarını bulabileceğiniz bir e-ticaret platformu. atolye.co, özel tasarımları uygun fırsatlarla bizlere sunduğu için, bu koleksiyonlar ulaşılmaz olmaktan çıkıyor. İşte benzer bir örnek de atolye.co’nun yeni koleksiyonu Pretty Shoes – Nipplemag.
Nipplemag, 2004 yılından bu yana global tasarımcılarla işbirlikleri yürütmekte; birçok marka için koleksiyon seçimleri yapmaktadır. Nipplemag tarafından özenle seçilen 10 ayrı modelden oluşan özel koleksiyonları da, sınırlı üretimle atolye.co’da. Benim en beğendiğim modellerden ‘Geometrik Desenli Bot‘ tükenmiş bile 🙁 Koleksiyondaki diğer eğlenceli modellerden seçtiklerimle sizleri baş başa bırakıyorum.
Son bir hediye de atolye.co ve OndaGördüm ortaklığıyla bizden size; 28 Şubat’a kadar geçerli AtolYe02 kodu, tüm ayakkabı kategorisinde geçerli %10 indirim sağlayacak. İndirim kodu tüm ayakkabı kategorisinde geçerli. Kodunuzu, sepetinize beğendiğiniz bir ayakkabıyı ekledikten sonra ödeme sayfasındaki ‘Kupon Kodu‘ alanına girerek anında kullanabileceksiniz ve %10 indirimden faydalanabileceksiniz. Ayrıca bu süre zarfında KARGO BEDAVA! 🙂

Pink Shine
ondagordum_atyolyeco_nipplemag_pembe_neon1

Yeşil platform sandalet
ondagordum_atyolyeco_nipplemag_yesil1

Siyah fiyonklu lame bot
ondagordum_atyolyeco_nipplemag_siyah_beyaz1

Fiyonklu fuşya bot
ondagordum_atyolyeco_nipplemag_pembe_fiyonk1

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın