Kuzey Güney – 64.bölüm: Banu’nun kıyafetleri ve takıları

| 1 Comment

Kuzey Güney‘in geçtiğimiz hafta (6 Mart) Çarşamba günü yayınlanan 64.bölümünde Banu‘nun (Bade İşçil) annesiyle kahvaltı sofrasındayken giydiği önü kesik, beyaz boğazlı bluz Arzu Kaprol tasarımı. Bluzla beraber aksesuar olarak kullandığı ise Swarovski‘nin klasikleşen kristel yüzüklerinden uçuk pembe (Rosaline) Nirvana yüzük. Banu’nun kullandığı gibi kalın Nirvana yüzükler Swarovski uluslararası satış sitesinde 169,- ? (yani yaklaşık 400,- TL). İnce Nirvana yüzükler ise 129,- ? (yaklaşık 303,- TL).

ondagordum_kuzeyguney_bolum64_banu_arzu_kaprol1

ondagordum_kuzeyguney_bolum64_banu_swarovski1

ondagordum_kuzeyguney_bolum64_banu_swarovski2

Banu‘nun Güney’e sürpriz yapmak için gittiği Ankara’daki Sevgililer Günü yemeğinde giydiği beyaz elbise ise Mybestfriends‘den. Mybestfriends Yaz Koleksiyonu’na kendi butiklerinin yanısıra Room Teşvikiye‘den de ulaşabilirsiniz.
Mybestfriends Showroom Adresi: Teşvikiye Mah. Bostan Sok. Hümeyra Apt. no:3 Daire:3 Teşvikiye Nişantaşı / İSTANBUL. Tel: 0212 246 29 63

ondagordum_kuzeyguney_bolum64_banu_mybestfriends1

ondagordum_kuzeyguney_bolum64_banu_mybestfriends2

ondagordum_kuzeyguney_bolum64_banu_mybestfriends3

ondagordum_kuzeyguney_bolum64_banu_mybestfriends4

Room adres: Teşvikiye Cad. Sayın Apt. NO:25 Teşvikiye / İSTANBUL. Tel: 0212.259 88 90
Elbiseyi tamamlayan kristal kolye ise yine Swarovski‘den. Kristal taş ve kristal boncuklarla işlenmiş ‘Taina‘ model kolyenin internetteki fiyatı 249,- ? (yaklaşık 585,- TL). Kolyenin detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum64_banu_swarovski4

ondagordum_kuzeyguney_bolum64_banu_swarovski3Resimlerin kaynağı: Swarovski

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Pingback: Ceyda Düvenci’nin Mybestfriends elbisesi | OndaGördüm

Bir Cevap Yazın