Modapik?in Yeni Koleksiyonundaki İlginç Takıları Gördünüz mü?

| 0 comments

Son yılların yükselen trendi ?fashion jewelry? yani ?moda takılar?. Bizim bijuteri olarak bildiğimiz alan evrimleşerek kendini aştı ve dünyaca ünlü moda evlerinin koleksiyonlarının bile vazgeçilmez bir parçası haline geldi! Modapik.com takı siteleri arasında bu alanın öncülerinden. En yaratıcı ve trend tasarım takıları anında bulup getiriyor ve çok uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Online takı denilince mutlaka bakılması gereken adreslerden. Son koleksiyonlarından seçtiğim ilgi çekici takı modellerini sizlerle paylaşmak isterim 🙂

ondagordum_modapik_kolyeler1 ondagordum_modapik_kolyeler2

Sürprizsiz OndaGördüm olmaz 🙂 Modapik’in OndaGördüm okuyucularına özel sunduğu ?modapik10? indirim kuponundan faydalanabilirsiniz!  Kodunuzu, sepetinize eklediğiniz bir ürün için ödeme sayfasında karşınıza çıkacak ?Kupon Kodu? alanına girerek kullanabilirsiniz. Modapik’e her hafta yeni ve birbirinden ilginç takı çeşitleri ekleniyor, hatta beni geçtiğimiz sene ‘Ayın Bloggerı’ olarak konuk ettiklerinde koleksiyonların arasında kendimi kaybettim.
Takipte kalmak için buradan üye olabilirsiniz: https://modapik.com/yeni-uye

ondagordum_modapik_ayin_bloggeri1 ondagordum_modapik_ayin_bloggeri2

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın