Ayaklı Gazete Ödülleri’nde Kim, Ne Giymiş?

| 2 Comments

Bu hafta 4.sü düzenlenen Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödül Töreni‘ne katılan ünlülerin dikkat çeken kıyafetlerini tek bir yazı altında topladım. Hazır olun, yazımda Hollywood yıldızlarıyla pişti olanlar bile var 😉Gecede Tuvanam‘dan giyinen iki ünlü isim vardı. İlki Bengü. Bengü, Tuvavam’ın geçtiğimiz hafta Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da defilesini yaptığı UNDART Koleksiyonu‘ndan bir elbise giymişti. Eteğinde transparan detaylar olan elbisenin daha cesur, payetli bir modelini defilede Çağla Şıkel giymişti.

ondagordum_ayakli_gazete_bengu_tuvanam1

ondagordum_ayakli_gazete_bengu_tuvanam2

ondagordum_ayakli_gazete_bengu_tuvanam3

ondagordum_MBFWI_tuvanam_undart_defile_cagla_sikelResimlerin kaynağı: Tuvanam&A46 Facebook sayfası

Diğer Tuvanam giyen isim ise Pis Yedili’de oynayan Eda Ece oldu. Yeşil, beyaz payetli elbisesi yaşına uygun, güzel bir seçim. Yeşillere uygun metalik yeşil ojesiyse gözümden kaçmadı 😉 Not olarak eklemek isterim ki Eda Ece gecede ‘En İyi Gençlik Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazandı.

ondagordum_ayakli_gazete_eda_ece_tuvanam1Geceye katılan ve ödül kazanan Bade İşçil‘in sırtı dantel detaylı elbisesiyle klasik seçiminden şaşmıyor ve Özgür Masur tasarımıyla karşımıza çıkıyor. İşçil’in pozundan mı, fotoğraf açısından mı, elbisenin sırtından mı bilmiyorum arkadan duruşunu sevmedim. Kendisini olduğundan daha kısa ve geniş göstermiş.

ondagordum_ayakli_gazete_bade_iscil_ozgur_masur1

FOX Tv Ana Haber Bülteni’ni sunan Nazlı Tolga‘nın ceketi İpekyol 2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘ndan. Tolga’nın ceketini fazla resmi, fazla haber bülteni tadında buldum ve ceket ile pantolondaki siyah uyuşmazlığını sevmedim.

ondagordum_ayakli_gazete_nazli_tolga_ipekyol1

ondagordum_ayakli_gazete_nazli_tolga_ipekyol2Resim kaynağı: İpekyol Facebook sayfası

Gecenin sunucusu Oylum Talu‘nun mor elbisesinin markasını bilemesem de beline oturuşunu ve eteğinin modelini Pronovias‘ın gece elbiselerine benzettim. Bu sebeple sizlere aklınızda kalacak şık alternatifler olması için elbisenin Pronovias’daki benzerlerini seçtim.

ondagordum_ayakli_gazete_oylum_talu1

ondagordum_pronovias_celebre1

ondagordum_pronovias_cereza1

ondagordum_pronovias2

ondagordum_pronovias1Resimlerin kaynağı: Pronovias Facebook sayfası

Gecede ödül alan program Bugün Ne Giysem‘in jüri üyelerinden Özge Ulusoy, AslıAlev‘in Haute Couture Koleksiyonu‘ndan gri, siyah dantelli bir elbise giydi. Koleksiyondaki diğer elbiseleri buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_ayakli_gazete_ozge_ulusoy_aslialev1

ondagordum_ayakli_gazete_ozge_ulusoy_aslialev2Resim kaynağı: AslıAlev

Gelelim bana 2 gündür e-mailda en çok sorulan Bergüzar Korel‘e 🙂 Karadayı’yla ödül kazanan Korel’in desenleriyle ben bir Pucci’yim diye kendini gösteren elbisesi Emilio Pucci 2012 Prefall Koleksiyonu‘ndan. Elbisenin sezon fiyatı net-a-porter‘da 1750,29 ? (yaklaşık 4130,- TL) fakat stoklarda kalmamış. Bergüzar Korel saçlarını güzel toplamış, çok hoş bir makyaj yapmış. Uyumlu ruju ve elbiseyi çok rahat taşıyan fiziğiyle beğeni listeme giriyordu…taa ki elbisenin altından o ayak parmaklarını görene kadar 🙁 Sanırım elbisede bir boy problemi var.

ondagordum_ayakli_gazete_berguzar_korel_emilio_pucci2

ondagordum_ayakli_gazete_berguzar_korel_emilio_pucci1

ondagordum_ayakli_gazete_berguzar_korel_emilio_pucci3

Gecenin bir diğer Emilio Pucci‘si ise Ivana Sert‘ten geldi. Peki Ivana Sert kiminle pişti oldu dersiniz? 2013 Critics’ Choice Awards‘a aynı elbiseyle gelen Naomi Watts ile 🙂 Elbise Emilio Pucci 2013 Resort Koleksiyonu‘ndan. İki isimde de beğendiğim ve beğenmediğim detayları oldu. Ivana Sert saçını toplamış, daha iyi olmuş ama Naomi Watts’ın gibi küpe taksaydı güzel olurdu. Watts’ın küpelerini beğendim. Göğüs dekoltesinin de Watts’daki duruşunu beğendim, Ivana Sert’inkiler iddialı bir şekilde göze batıyor.

ondagordum_ayakli_gazete_ivana_sert_emilio_pucci1

ondagordum_ayakli_gazete_ivana_sert_emilio_pucci2

ondagordum_critics_choice_awards_naomi_watts_emilio_pucci1

Peki Ivana Sert’ten bağımsız bir soru; 2013 The Vanity Fair Oscar Party’e de Emilio Pucci giyen Watts’ın hangi Pucci’si daha güzel? 2013 Critics’ Choice Awards‘daki mi? 2013 The Vanity Fair Oscar Party‘deki mi?
ondagordum_vanity_fair_naomi_watts_emilio_pucci1

Yazımı bitirmeden son bir not…yarışmalarda, programlarda Emilio Pucci giyen bir ünlümüz daha vardı, onu hatırlıyor musunuz? Okumak için buradan lütfen 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. İvana sert habere dikkat diye bi sitede hergun ne giydigini paylasiyor. Orada bu siyah elbisesi fidan simsek diye yazilmis. İvana sertin twitter adresinden de bakabilirsiniz. 🙂

    • Merhaba Şevval Hanım, kendilerinde bu elbise bulunan Davet Çok Elbisem Yok firması bir yanlışlık olduğunu, Ivana Sert tarafından yanlış bilgi verildiğini ve bu konu hakkında bir açıklama yapılacağını söylediler. Elbisenin Emilio Pucci olduğunu onayladılar. Umarım bu yanlışlık en kısa sürede giderilir 😉

Bir Cevap Yazın