Kuzey Güney – 65. ve 66. bölüm kıyafetleri

| 6 Comments

Son bir kaç bölümdür oldukça heyecanlı devam eden Kuzey Güney‘in geçtiğimiz haftalarda yayınlanan 65. ve 66. bölüm kıyafetlerini bir araya topladım 🙂 Önce 65. bölümden başlıyorum.65. bölümün açılış sahnesinde Banu (Bade İşçil), annesi ve Güney Ankara’da otelde kahvaltıdayken giydiği kolları siyah, tokalı bluz İpekyol‘un 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Sezon fiyatı 179,- TL olan bluzu buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_banu_ipekyol1

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_banu_ipekyol2Resimlerin kaynağı: İpekyol Online

Şirketin halka arz töreninde Banu‘nun giydiği mavi tonlarındaki desenli elbisenin Mybestfriends‘den olduğunu geçtiğimiz haftalardaki yazımda yazmıştım. Detayları buradan okuyabilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_banu_mybestfriends3

Aynı törende Cemre‘nin (Öykü Karayel) giydiği fermuarlı krem renk buklet palto Mango‘dan. Koyu füme renk alteratifi de olan paltonun sezon fiyatı 239,99 TL. Buradan inceleyebilirsiniz. Cemre bu paltoyu tüm bölüm boyunca ve 66.bölümün de büyük bir kısmında kullandığı için başka kıyafetini yazamadım 🙂

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_cemre_palto_mango1

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_cemre_palto_mango2

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_cemre_palto_mango3

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_cemre_palto_mango4Resimlerin kaynağı: Mango Online

Banu‘nun 65. bölümde akşam yemeğe giderken giydiği siyah uzun elbise Zeynep Erdoğan‘ın 2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘ndan. Koleksiyondaki diğer parçaları buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_banu_zeynep_erdogan1

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_banu_zeynep_erdogan2

Aynı sahnede üzerine giydiği kürk yakalı, kloş etek manto ise Elif Cığızoğlu?nun 2012 Kış Koleksiyonu?ndan. Dikkatli okuyucularım hatırlayacaktır, bu manto Kuzey Güney’de, yine Banu tarafından geçen sezon da kullanıldı. 22.bölümde kullanılan aynı mantoyla ilgili geçmiş yazımı buradan okuyabilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_banu_elif_cigizoglu1

ondagordum_kuzey_guney_banu_elif_cigizoglu_palto2

Kuzey Güney – 22.bölümden bir sahne
ondagordum_kuzey_guney_banu_elif_cigizoglu_palto1

65. bölümden son yazacağım kıyafet ise Melda‘nın (Şebnem Dönmez) şirketten ayrılırken giydiği siyah mantosu. Siyah manto Gülnur Güneş tasarımı. Koleksiyonda bulunan diğer tasarımları buradan inceleyebilirsiniz. Gülnur Güneş Showroom: Teşvikiye Mah. Prof. Orhan Ersek Sok. Selam Apt. No: 9 D: 2 Nişantaşı / İstanbul. Tel: 0212.343 16 76

ondagordum_kuzeyguney_bolum65_melda_gulnur_gunes1

Lafı fazla uzatmadan hemen 66.bölüm kıyafetlerine geçiyorum. 66.bölüm genelde Cemre’nin hapse girmesi üzerine olduğu için fazla kıyafet değişimi olmadı 🙂 Banu‘nun kahvaltı masasında giydiği dantel detaylı beyaz gömlek İpekyol‘un 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Aynı gömleğin saks mavi alternatifi de mevcut. Sezon fiyatı 179,- TL olan bluzu buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_bolum66_banu_ipekyol1

ondagordum_kuzeyguney_bolum66_banu_ipekyol2Resimlerin kaynağı: İpekyol Online

Ve son olarak sıra geldi uzun zamandır yazamadığım Zeynep kıyafetlerine 🙂 Zeynep‘in (Merve Boluğur) Cemre’yi karakolda ziyaret ettiğinde giydiği bej trenchcoat Stefanel‘in 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Aynı şekilde giydiği çok renkli kazak da yine Stefanel‘den.

ondagordum_kuzeyguney_bolum66_zeynep_stefanel1

ondagordum_kuzeyguney_bolum66_zeynep_stefanel2

ondagordum_kuzeyguney_bolum66_zeynep_stefanel3

ondagordum_kuzeyguney_bolum66_zeynep_stefanel5

ondagordum_kuzeyguney_bolum66_zeynep_stefanel4

Peki Zeynep bu kazağı giyince kiminle pişti oldu dersiniz? 🙂 Yalan Dünya‘dan Deniz‘le…ama ben bu kazağı Deniz’e daha çok yakıştırdım. Sanırım Zeynep’in siyah saçlarıyla kazaktaki keskin siyah hatlar çok birbirine karışmıştı.
ondagordum_yalandunya_bolum45_deniz_stefanel1

 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

6 Comments

  1. Melis Hanım merhaba, diziyi izlemediğim için sponsorlar hakkında bir bilgim yok maalesef.

  2. iyi günler ben Banu?nun (Bade İşçil) kürk yakalı, kloş etek mantosunu nerden bulabilirim. İstanbulda yaşamıyorum. kayserideyim yaşıyorum. nerden ve nasıl isteyip getittirebilirmiyim

  3. Zeynepin giydiği siyah yakası boncuk paltonun markası ne acaba bilginiz var mı?

  4. Merhaba cemrenin son bölümde giydiği mavi beyaz salaş bluzu nerde bulabiliriz

Bir Cevap Yazın