Bugün Ne Giysem (yeni sezon) – 2. bölüm kıyafetleri

| 1 Comment

Bugün Ne Giysem‘in yeni sezonu başlayalı daha 4-5 gün oldu fakat, jüri üyelerinin kıyafetleri hakkında her gün sorular, e-postalar geliyor. Bende bu kıyafetleri mümkün olduğunca sizlerle paylaşmaya çalışacağım 🙂 Bugün Ne Giysem‘in 16 Nisan Salı günü yayınlanan 2. bölümünde Çağla Şikel‘in giydiği pudra renk uzun elbise Museum of Fine Clothing‘den.
Museum Of Fine Clothing mağaza adresi: Tesvikiye Cad. Dilek Apt. No:9 D:4 Nişantaşı-Şişli / İSTANBUL Tel: 0212.236 46 60
Atölye  adresi: Teşvikiye Mahallesi Ihlamur Yolu Sokak No: 27/1 Kat:2 D:2 Nişantaşı / İSTANBUL Tel: 0212.233 45 35

ondagordum_bugunnegiysem_yenisezon_cagla_sikel_mofc1

ondagordum_bugunnegiysem_yenisezon_cagla_sikel_mofc2

ondagordum_bugunnegiysem_yenisezon_cagla_sikel_mofc3

ondagordum_bugunnegiysem_yenisezon_cagla_sikel_mofc4Resim kaynağı: Museum of Fine Clothing Facebook sayfası

Çağla Şikel‘i Museum of Fine Clothing‘den bordo bir elbiseyle geçen sezon da görmüştük. Hatta aynı elbise Kuzey Güney‘de Banu (Bade İşçil) karakteri tarafından da giyilmişti.

Çağla Şikel
Çağla Şıkel elbise - Museum of Fine Clothing

Kuzey Güney – Banu
Kuzey Güney - Banu'nun bordo elbisesi

Son olarak biraz da erkek modası diyorum 🙂 Bugün Ne Giysem‘in tek erkek jüri üyesi Hakan Akkaya programda sıklıkla kendi tasarımlarından giyiyor. Salı günü yayınlanan 2. bölümde de bu değişmedi. Akkaya’nın favorisi siyah-beyaz kombin ceketinin yakasında da kendini gösteriyor. Ceket, Hakan Akkaya‘nın 2013 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu‘ndan.

ondagordum_bugunnegiysem_yenisezon_hakan_akkaya2

ondagordum_bugunnegiysem_yenisezon_hakan_akkaya1Resim kaynağı: Trendyol blog

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Merhaba, Bugün Ne Giysem in 23 nisan programında Çağla Şikelin giydiği, üstü transparan kırmızı elbisenin markası nedir acaba? Teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın