Lale Devri – Toprak’ın KOTON çiçekli ceketi

| 7 Comments

Uzun süredir Lale Devri’nden bir şeyler yazmamıştım… 🙂 Lale Devri‘nin 30 Mart tarihinde yayınlanan 107. bölümünde Toprak’ın (Selen Soyder) bölüm başında giydiği çiçekli ceket, KOTON‘un 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Ceketin sezon fiyatı 1v1y’de 139,99 TL. Buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_lale_devri_toprak_ceket_koton1

ondagordum_lale_devri_toprak_ceket_koton2

ondagordum_lale_devri_toprak_ceket_koton3

ondagordum_lale_devri_toprak_ceket_koton4Resimlerin kaynağı: 1v1y.com

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

7 Comments

  1. gerçekten bayıldım bu çekete…

  2. merhaba galip dervis dizisinde algi eke nin 6. bolumde giydigi turuncu yarasa kollu bluzun nerden oldugunu biliyor musunuz acaba?

  3. hallo! bana yardimci ola bilirsen (sen olamazsan, zaten baska kimse olamaz) cok sevinirim: basak dizer fransez’in ve cagla sikel’in giydikleri eteklerin markasini paylasabilir misin lütfen??

    http://www.alisveris-cini.com/wp-content/uploads/2012/06/photo-25-540×495.jpg

  4. Merhaba..Petek Dincozun Ender Sarac’in “saglikli gunler” programinda giydigi ve Esin Ovet’in “ismi lazim degil” programlarinda giydigi elbiselerin markasi nedir acaba ?

    • Merhaba, sorduğunuz siyah ve mavi elbiseleri Twitter hesabında gördüm, fakat markaları hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmamış. Bende bilmiyorum. İyi günler dilerim.

  5. merhaba ben 1 erkek 1 kadında gördüğüm bir nevresim takımını nerede bulabilirim acaba linkini göndersem yardımcı olurmusunuz 113. bölümdeki renkli dairelere sahip bir nevresim çok teşekkürler şimdiden

Bir Cevap Yazın