Bengü’nün Tuvanam elbiseleri

| 2 Comments

Sevdiğim şarkıcılardan biri olan Bengü hem üniversite şenlikleriyle, hem de gece kulüplerindeki performansıyla yaz sezonunu çoktan açtı. Son dönemde verdiği konserlerde benim de dikkatimi çeken Tuvanam elbiselerini bir araya topladım. Mezuniyet ve düğün sezonu için elbise arayanların da fikir edineceğini düşünüyorum 😉 Şimdi bakalım Bengü neler giymiş…

Öncelikle bir kaç ay geri gidelim…14 Şubat Sevgililer Günü konserinde giydiği beyaz, gold detaylı mini elbise Tuvanam‘ın İzmir IF Wedding Fuarı?nın gala gecesinde sergilenen Ephemera Koleksiyonu‘ndan. Elbiseyi defilede Özge Ulusoy giymişti.

ondagordum_bengu_tuvanam_ephemera1

ondagordum_bengu_tuvanam_ephemera2

ondagordum_bengu_tuvanam_ephemera3

ondagordum_bengu_tuvanam_ephemera4

Bengü‘nün 11 Mayıs‘ta Koç Üniversitesi Bahar Şenliği konserinde giydiği koyu gri mini elbise ise Tuvanam‘ın bu seneki Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da defilesini yaptığı Undart Koleksiyonu‘ndan. Konsere dair fazla görsel bulunmadığı için internette bulabildiklerimi kullandım 😉

ondagordum_bengu_tuvanam_undart1

ondagordum_bengu_tuvanam_undart2
Yaz sezonunu açan Bengü‘nün Bodrum’da Posh gece kulübünde giydiği kırmızı elbise de yine Tuvanam‘a ait. Butterfly Effect defilesinde aynı elbisenin sarı rengini Ahu Yağtu üzerinde görüyoruz. Bej rengini ise Beste Bereket giymişti.

ondagordum_bengu_tuvanam_butterfly_effect1

ondagordum_bengu_tuvanam_butterfly_effect2

ondagordum_bengu_tuvanam_butterfly_effect3

Alanya Summer Garden gece kulübünde de sahneye çıkan Bengü‘nün payetli mini elbisesi de Tuvanam‘a ait. Elbisenin uzun alternatifinde ise ipek şifon kullanılmış.

ondagordum_bengu_tuvanam_1

ondagordum_bengu_tuvanam_2

ondagordum_bengu_tuvanam_3
Son olarak Bengü’nün (yanılmıyorsam Bursa’da) yine bir konserinde giydiği pembe neon elbise de Tuvanam‘ın 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Bu konser görsellerinde de yine aynı şekilde sorun yaşadım 🙂 bulabildiklerimi ekliyorum.

ondagordum_bengu_tuvanam_neon1

ondagordum_bengu_tuvanam_neon2
OndaGördüm’de daha önce de yer alan Bengü‘nün Ayaklı Gazete ödüllerinde de Tuvanam‘ın Undart Koleksiyonu‘ndan bir elbise giydiğini hatırlatmak isterim. Eteğinde transparan detaylar olan elbisenin payetli bir modelini defilede Çağla Şıkel giymişti. Ayaklı Gazete ödülleri hakkındaki geçmiş yazımı buradan okuyabilirsiniz.

ondagordum_ayakli_gazete_bengu_tuvanam2

ondagordum_ayakli_gazete_bengu_tuvanam1

ondagordum_MBFWI_tuvanam_undart_defile_cagla_sikel

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Evet Bengü pembe elbisesini Bursa Uludağ Üniversitesi Şenlikleri giydi.

  2. Bengunun hayrabolu konserinde giydiği siyah elbise hangi marka ?

Bir Cevap Yazın