Merhamet – Deniz’in siyah-beyaz petek desen bluzu

| 1 Comment

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba…son 1 aydır yaşanan olaylardan olan ötürü ne televizyon izleyecek, ne de dizileri takip edecek durumum vardı. İzlemek istediğimdeyse dizilerin çoğunun sezon finali veya final yaptığını gördüm. Sezon finali yapan dizilerden biri de Merhamet‘ti. Şimdi dizi Merhamet’te 1-2 ay geriye götürerek 15. bölümde Deniz‘in (Burçin Terzioğlu) giydiği ve çok sorulan siyah beyaz bluzu yazmak istiyorum. Deniz’in siyah beyaz, omuz detayları bal peteği file görünümlü bluzu Milla by Trendyol‘dan. Şu an Trendyol’da süren Milla kampanyasında bu bluza rastlamamış olsam da, çeşitli dönemlerde hem Trendyol‘da, hem Modagram‘da kampanyada görebilirsiniz. Bluzu kombinlediği siyah beyaz kareli eteği ise Boz Sisters‘dan.
Boz Sisters adres: Abdi İpekçi Cad. No:32/2 Nişantaşı / İstanbul. Tel: 0.212.234 45 56 e-posta: bozsisters@gmail.com

ondagordum_merhamet_bolum15_deniz_milla3

ondagordum_merhamet_bolum15_deniz_milla4

ondagordum_merhamet_bolum15_deniz_milla2

ondagordum_merhamet_bolum15_deniz_milla1

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. mrb
    .Bir aşk hikayesi 16.bölümde Tolga ceylana evlenme teklifinde bulunduğu sahnede Ceylanın üzerindeki elbisenin markasını öğrenebilirmiyim çok aradım ama malesef bulabilmiş değilim 🙁

Bir Cevap Yazın