Kuzey Güney VEDA (final bölüm) kıyafetleri

| 1 Comment

Kuzey Güney‘in Haziran sonunda yayınlanan final bölümünde Cemre’nin giydiği gelinliği bir önceki yazımda yazmıştım. Şimdi sıra diğer kıyafetlerde 🙂 Can‘ın (Ali Yörenç), Banu‘ya (Bade İşçil) evlenme teklif etmek için yüzük baktığı butikle başlamak isterim. Can’ın Venüs‘le (Gökşen Ateş) gittiği butik Kısmet by Milka‘nın Nişantaşı‘ndaki showroom’u. Showroom adresi: Abdi İpekçi Caddesi Seyran Apt. No:12 K:3 D:8 Nişantaşı / İSTANBUL. Kısmet by Milka’nın diğer satış noktalarını buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_final_kismet_by_milka1

ondagordum_kuzeyguney_final_kismet_by_milka_showroomFotoğrafın kaynağı: Kismet by Milka websitesi

Aynı sahnede Venüs‘ün giydiği desenli elbise ise Modagram‘dan ‘Isabella baskılı elbise‘. Elbisenin indirimli fiyatı 39,99 TL. Online satıştaki elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_final_venus_modagram3

ondagordum_kuzeyguney_final_venus_modagram2

ondagordum_kuzeyguney_final_venus_modagram1Resimlerin kaynağı: Modagram

Cemre‘nin (Öykü Karayel) nikah sahnelerinde giydiği sırt dekolteli beyaz elbise ise Milla by Trendyol‘dan. Şu an Milla kampanyası devam etmese de Trendyol’da sık sık tekrarlanıyor bu marka. Elbisenin indirimli fiyatı 69,99 TL, buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_final_cemre_nikah1

ondagordum_kuzeyguney_final_cemre_nikah2

ondagordum_kuzeyguney_final_cemre_nikah3Resimlerin kaynağı: Trendyol

Aynı sahnelerde Zeynep‘in (Merve Boluğur) giydiği bordo elbise ise Merve Boluğur‘un Codentry markası için hazırladığı koleksiyondan. Aynı elbisenin siyah renk alternatifini 199,90 TL fiyatıyla Codentry online’da inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_final_zeynep_bordo_elbise_codentry1

ondagordum_kuzeyguney_final_zeynep_bordo_elbise_codentry2Resmin kaynağı: Codentry Facebook sayfası

Cemre‘nin son sahnelerde giydiği mavi, desenli kolsuz elbise ise Forever New ‘Evie’ model elbise. İndirimli fiyatı 164,50 TL olan elbise Forever New online mağazada tükenmiş görünüyor. Siz şansınızı bir de mağazalarında deneyebilirsiniz. Elbiseyi ise buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kuzeyguney_final_cemre_forever_new2

ondagordum_kuzeyguney_final_cemre_forever_new1

ondagordum_kuzeyguney_final_cemre_forever_new3Kuzey Güney bizlere Veda etmiş olsa da ben ona etmiyorum 🙂 son dönemde sıklıkla yazamadığım yazılarımı yazarak geçmiş bölümlere ve merak edilen kıyafetlere geri dönüş yapacağım. OndaGördüm’ü takipte kalın…

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Kuzey Güney veda bölümünde nikah sonrası Cemre yi almaya geldiğinde arabadan indiği andaki Kıvanç Tatlıtuğ un gözlüğünün markası ve modelini çok merak ediyoruz bilginiz var ise paylaşır mısınız ?
    Teşekkürler ..

Bir Cevap Yazın