Kayıp: Dolunay Soysert’in FABRİKA Elbisesi

| 3 Comments

Önce medcezir dedim, sonra A.Ş.K. dedim, şimdi de sırada Kayıp var 🙂 Yeni diziler başlamadan önce fragmanların yanı sıra, tanıtım fotoğrafları da kanalların websitelerinde mevcut. İşte bu tanıtım fotoğraflarında tanıdık bir siyah elbiseye rastladım. Kanal D’de başlayacak olan ve başrollerinde Mete Horozoğlu, Dolunay Soysert, Aslı Enver ve Kaan Taşaner‘in olduğu Kayıp dizisinin tanıtım fotoğraflarında Dolunay Soysert‘in canlandırdığı Leyla Şarman Özdemir karakterinin siyah elbisesi Fabrika‘dan. Morhipo’da indirimli fiyatı 299,- TL olan elbise maalesef sitede tükenmiş 🙁 İlgilenenlere Fabrika outlet mağazalarına bakmalarını tavsiye ederim. Elbisenin detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.

ondagordum_kayip_dolunay_soysert_fabrika1

ondagordum_kayip_dolunay_soysert_fabrika2

 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

3 Comments

  1. medcezirin son bolumunde miranin taktigi siyah, omuzu altin sarisi zimbali canta nerden acaba?

  2. şu kayıp dizisinde bebeyi kaçıran adamın telefonla konuştuğu sahnedeki güneş gözlüğünün markası nedir

  3. Merhabalar ben sizden Güneşi Beklerken dizisinde Zeynep ve Melis karakterlerinin giydiği kıyafetler hakkında da bilgi vermenizi rica edecektim ilgi olacağı fikrindeyim umarım ilgilenebilirsiniz 🙂

Bir Cevap Yazın