Behzat Ç. Ankara Yanıyor galası – Serenay Sarıkaya’nın elbisesi

| 1 Comment

Biliyorum uzun bir başlık oldu 🙂 Bugün film galalarından başlamışken, yine bir gala kıyafetiyle devam etmek istedim. Bir Ankaralı olarak neden izlemediğimi arkadaşlarım bana onlarca defa sorsalar da, malum televizyonla bu kadar içli dışlı olduğumdan Behzat Ç. jargonuna hiç uzak değilim 🙂 Çok değil 3 senede Erdal Beşikçioğlu’nun yarattığı fenomen Behzat Ç.‘nin 2. filmi Behzat Ç. Ankara Yanıyor 1 Kasım’da vizyona girdi. Filmin galası ise 30 Ekim’de yapıldı. Şüphesiz galanın en dikkat çeken ismi parıl parıl parlayan Serenay Sarıkaya‘ydı. Sarıkaya’nın giydiği dore ceket ve mini elbisesi Arzu Kaprol‘un 21 Ocak 2013‘de Paris’te sergilediği ‘İçe Dönüş’ isimli Atelier Koleksiyonu‘ndan. Düzgün fiziği ve duru güzelliğiyle kıyafeti çok iyi taşıdığını düşünüyorum.

ondagordum_behzat_c_gala_serenay_arzu_kaprol1

ondagordum_behzat_c_gala_serenay_arzu_kaprol2

ondagordum_behzat_c_gala_serenay_arzu_kaprol3

Şahsen ilgimi cezbeden isimlerden bir diğeri de yakın zamanda ekranlara dönecek olan Sanem Çelik. Aliye’nin hatrına Oktay Kaynarca ve Murat Ünalmış ile başrolleri paylaştığı yeni dizisi ‘İnadına Yaşamak‘ı izlemeyi düşünüyorum. Dizi başladığında bulabildiğim kıyafetleri Twitter hesabımdan ve buradan yazıyor olacağım. Takipte kalın! 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Seranay Sarikaya turkiyenin 1 guzelimi secildi anlamadim lutven bana soylermisiniz

Bir Cevap Yazın