Su ve Ateş galası – Yasemin Allen’ın elbisesi

| 2 Comments

Son iki sezondur Merhamet‘teki Irmak rolüyle geniş kitlelere ulaşan Yasemin Allen, Özcan Deniz’in son filmi ‘Su ve Ateş‘le ününe ün katacak gibi duruyor. Pazartesi günü basın gösteriminde izleme şansı bulduğum Su ve Ateş, Deniz’in 2. filmi ‘Evim Sensin’ kadar içimiz çıkana kadar ağlatmasa da mendilleri hazırlayın derim. Film, ataerkil toplumun klişelerine sıklıkla gönderme yapsa da insanın içine dokunmayı başarıyor. Kadınları daha çok etikeleyeceğini düşündüğüm filmin yıldızı Yasemin Allen ise oynadığı dizideki Irmak’tan oldukça farkılı bir karakteri canlandırıyor. Çok beğendiğim Allen, duru güzelliğiyle karakterin masumiyetini izleyiciye hissettiriyor. Fazla detaya girmeden, son olarak belirtmek isterim ki film, Özcan Deniz’in Seymen Ağa karakterini özleyenlere ilaç gibi gelecek. Kısa bir yorumun ardından hemen dün akşam galası düzenlenen Su ve Ateş’te Yasemin Allen ne giymiş ona bakalım. Allen, Arzu Kaprol‘un 2013/2014 Sonbahar Kış Pret a Porter Koleksiyonu‘ndaki sarı siyah desenli elbiselerinden uzun olanını tercih etmiş. Salona girerken görmedim fakat, uzun boyuna ve sadeliğine oldukça yakıştırdığım elbiseyi lookbook’daki gibi siyah deri bir ceketle tamamladıysa eğer, pek bir güzel olmuştur.

ondagordum_yasemin_allen_su_ve_ates_gala_arzu_kaprol1

ondagordum_yasemin_allen_su_ve_ates_gala_arzu_kaprol2

ondagordum_yasemin_allen_su_ve_ates_gala_arzu_kaprol3

ondagordum_yasemin_allen_su_ve_ates_gala_arzu_kaprol4Arzu Kaprol’un sarı/siyah elbiselerindeki diğer modeller
Resimlerin kaynağı: ArzuKaprol.com

 

ondagordum_suveates_posterİlgilenenlere hatırlatmak isterim, Su ve Ateş 15 Kasım Cuma (yarın) vizyonda. Sinema sohbetlerini pek seven benimle yorumlarınızı paylaşmak isterseniz Twitter‘dan @OndaGordum‘e yazabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. tebrikler, yine başarılı bir haber yazmışsınız.. bu arada Özcan Deniz de artık kendini sinemada kanıtladı diye düşünüyorum..

  2. Pingback: Su ve Ateş filminde tanıdık bir çanta: Fleet Ilya | OndaGördüm

Bir Cevap Yazın