Kara Para Aşk dizisindeki takılar: BENDİS

| 9 Comments

Bir önceki yazımda belirttiğim gibi Kara Para Aşk’taki aksesuarlarla devam ediyorum… 1. bölümden itibaren dizide kullanılan Bendis takıları bir yazıda toplamaya çalıştım. İşte size 10 bölümlük kısa bir özet 🙂 İlk olarak 2. bölüme bakalım. 2. bölümde Elif‘e (Tuba Büyüküstün) gönderilen ve kardeşine ait olan prizma kolye. Bu kolye Bendis‘e ait ve Lidyana’daki satış fiyatı indirimli 227,20 TL (buradan inceleyebilirsiniz). Belirtmekte fayda görüyorum, bu kolye oldukça merak çekti ve bana çok sayıda e-mail gönderildi 🙂
ondagordum_karaparaask_bolum2_prizma_kolye_bendis1 ondagordum_karaparaask_bolum2_prizma_kolye_bendis2 ondagordum_karaparaask_bolum2_prizma_kolye_bendis32’den sonra 3. bölüm diyelim. 3’teki çok sorulan Roma’daki siyah gözlükleri bir önceki yazımda buradan okuyabilirsiniz. 5. bölümde ise Elif bir yemeğe katılmıştı. Bu yemekte taktığı küpeler de Bendis‘ten. İsmi ‘miğfer küpe‘ olan bu modeli yine Lidyana’da bulabilirsiniz. Fiyatı 141,- TL olan miğfer küpeleri buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_karaparaask_bolum5_elif_kupe_bendis1 ondagordum_karaparaask_bolum5_elif_kupe_bendis3 ondagordum_karaparaask_bolum5_elif_kupe_bendis2 ondagordum_karaparaask_bolum5_elif_kupe_bendis4Biraz atlama yaparak 5. bölümden 8. bölüme geçiyorum 🙂 8. bölümde Elif kızımız mutlu mesut, sahilyolunda Bebek’ten Baltalimanı’na bisiklete biniyordu. Bu sırada taktığı gözlükler ise Ray-Ban. Favori modelim olan bir klasik, kahverengi round metal.
ondagordum_karaparaask_bolum8_elif_gozluk_rayban1 ondagordum_karaparaask_bolum8_elif_gozluk_rayban2Aynı bölümde Nilüfer (Bestemsu Özdemir), hastanede ziyaret ettiği, kendisini kaçıran Metin’e (Saygın Soysal) bir kolye bırakmış. Bu kolye de yine Bendis‘ten. İsmi ise ‘Lily kolye‘. Fiyatı 145,- TL olan bu kolyeyi Lidyana‘da bulabilirsiniz.
ondagordum_karaparaask_bolum8_nilufer_kolye_bendis1Son olarak geldik 9. ve 10. bölümlere. 9. bölümün sonunda ve 10. bölümün büyük bir çoğunluğunda Elif’in taktığı 2 zincir kolye de Bendis‘ten. Sade zincir olan 126,- TL ve buradan inceleyebilirsiniz. Diğer bronz tonlardaki Lotus kolye ise 164,- TL (buradan görebilirsiniz). Belirtmek isterim ki iki kolyenin gümüş renk alternatifleri de mevcut.
ondagordum_karaparaask_bolum9_elif_kolye_bendis1 ondagordum_karaparaask_bolum9_elif_kolye_bendis3 ondagordum_karaparaask_bolum9_elif_kolye_bendis2 ondagordum_karaparaask_bolum9_elif_kolye_bendis5 ondagordum_karaparaask_bolum9_elif_kolye_bendis410 bölümlük aksesuarlar şimdilik bu kadar 🙂 Çok sorulan Elif’in zincir bileklikleri var. Markasını bilmiyorum ama Bendis‘ten aldığım duyuma göre yaz koleksiyonunda yeni bileklikleri çıkacak. Takipte olmanızda yarar var…benim kaçırdığım, sizin bildiğiniz diğer aksesuarlar için bu yazının altına yorum bırakabilir veya bana ondagordum@gmail.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle… 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

9 Comments

  1. Selam tuba büyüküstün un bileklikleri buddhatobuddha.com diye usa markasında var fakat fiyatlar çok yüksek :))

  2. Elifin yuzuklerinin, bilekliklerinin ve takilarinin bircogunu so chic adli magazada da bulmak mumkundur

  3. Merhaba, ben elifin giydigi ayakkabilari cok merak ediyorum bitanesi böyle bordo gibiydi bilekten bagcikli ne marka oldugunu biliyormusunuz acaba?:)

  4. buradaki ceketi de süpermiş. siyah püsküllü. onu biliyor musun nereden?

  5. zincir bileklikleri arıyorum çok güzel bilen varsa paylaşsın lütfen

  6. Kafasına taktiği üçlü taşlı bir taç var onu nerden bulabiliriz

  7. tuba büyüküstün’ün siyah saç bandı nerede bulabilirim acaba

Bir Cevap Yazın