Medcezir: Mira ve Eylül’ün düğün kıyafetleri

| 6 Comments

Diziler birer birer sezon finali yaparken, Medcezir de geçtiğimiz Cuma (13 Haziran) sezon finali yaptı. Herkesi oldukça meraklandıran bir finaldi ve 3 ay beklemek durumundayız… Bölümde yaşanan en önemli olaylardan biri de Sude (Şebnem Dönmez) ve Asım Şekip Kaya‘nın (Can Gürzap) düğünüydü. Düğün demişken belirtmek isterim ki, düğün için seçilen mekan Çubuklu 29‘du.
ondagordum_medcezir_sezon_finali_dugun_cubuklu29_1Mira (Serenay Sarıkaya) da, Eylül (Hazar Ergüçlü) de bu düğüne Özgür Masur‘un 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan elbiselerle katılmıştı. Eylül’ün mavi elbisesinin birebir aynısı defilede de vardı.
ondagordum_medcezir_sezon_finali_eylul_ozgur_masur4 ondagordum_medcezir_sezon_finali_eylul_ozgur_masur2 ondagordum_medcezir_sezon_finali_eylul_ozgur_masur1 ondagordum_medcezir_sezon_finali_eylul_ozgur_masur3Mira’nın uçuk somon renk elbisesinin ise uzun modelini fotoğraflarda görebilirsiniz. Kısa modeli sanırım dizi için özel olarak hazırlandı.
ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ozgur_masur1 ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ozgur_masur2 ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ozgur_masur3 ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ozgur_masur4 ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ozgur_masur5Mira’nın bantlı sandaletleri ise Gamze Saraçoğlu‘nun İnci Deri için hazırladığı özel 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Aynı sandaletin kırmızı ve siyah renk alternatifleri de mevcut. İnci’nin online satışında maalesef şu an için yok, fakat koleksiyonun diğer modellerini buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ayakkabi_inci_gamze_saracoglu1 ondagordum_medcezir_sezon_finali_mira_ayakkabi_inci_gamze_saracoglu2

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

6 Comments

  1. iste bu elbiseleri görünce kiskaniyorum bu güzel kizlari

  2. Merhaba, sudenin gelin tacının markası nedir?

  3. Pingback: Medcezir sezon finali: Sude’nin Gelinliği | OndaGördüm

  4. merhaba, miranın küpelerinin markası hakkında bir fikrin var mı?

Bir Cevap Yazın