Magnum Altın Kelebek 2014 – Kırmızı halı kıyafetleri

| 1 Comment

22 Haziran Pazar gecesi yapılan Magnum Altın Kelebek Ödülleri‘ni çok dikkatli izleyemedim ve Twitter’dan takip edenler hatırlar, aranıza biraz geç katıldım. Çünkü o sırada kaptırmış Breaking Bad izliyordum 🙂 Tören biraz geç aklıma geldi, kırmızı halı kaçtı diye düşünürken Twitter’a biraz göz atmam yetti. #MagnumAltinKelebek hashtag’inde en çok çıkan fotoğraf, Güneşi Beklerken‘in yıldızı Hande Doğandemir‘di. Lafı fazla uzatmadan herkesin merak ettiği kıyafetlere geçiyorum…

Hande Doğandemir‘in giydiği siyah elbise, Özgür Masur‘un 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Elbisesini, Cem Lokmanhekim tasarımı takılarla tamamlamış. Doğandemir’in yaprak detaylı ear cuff’ını (Türkçesi kulak kelepçesi oluyor sanırım) Lidyana‘da bulabilirsiniz. Fiyatı 495,- TL olan küpeyi buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_magnum_altin_kelebek_hande_dogandemir_ozgur_masur1 ondagordum_magnum_altin_kelebek_hande_dogandemir_ozgur_masur2 ondagordum_magnum_altin_kelebek_hande_dogandemir_kupe_cem_lokmanhekim1 ondagordum_magnum_altin_kelebek_hande_dogandemir_kupe_cem_lokmanhekim2 ondagordum_magnum_altin_kelebek_hande_dogandemir_ozgur_masur3Törenin 2. dikkat çeken ismi ve genç yıldızı da tabii ki Serenay Sarıkaya‘ydı. Aldığı ödülle bu sezonki başarısını ispatlayan Sarıkaya’nın bayıldığım kıyafeti Özlem Ahıakın tasarımı. Ahıakın’ın 2014 Koleksiyonu’nu buradan inceleyebilirsiniz. Serenay Sarıkaya’nın takıları ise Tina Mücevher‘den. Styling, Medcezir’de de Mira’yı giydiren Deniz Marşan tarafından yapılmış. Bana göre elbisesi, saçı ve sade makyajıyla gecenin favori ismiydi…
ondagordum_magnum_altin_kelebek_serenay_sarikaya_ozlem_ahiakin1 ondagordum_magnum_altin_kelebek_serenay_sarikaya_ozlem_ahiakin2 ondagordum_magnum_altin_kelebek_serenay_sarikaya_ozlem_ahiakin3Gecenin bir diğer favori ismi ise her daim şık Ece Sükan‘dı. Sükan’ın elektrik mavi, payetli elbisesi Merve Üründül tasarımı olan Merarica markasına ait. Fazla görsel bulamadığım için sizinle Merarica‘nın instagram fotoğraflarını paylaşıyorum…elbisenin detaylarına dikkat.

Bu iki çok şık isimden sonra, diğer davetlilere geçiyorum. Geceye katılan Burcu Kara fıstık yeşili, klasik bandaj elbise seçmişti. Biliyorsunuz bu elbiselerde alternatif çok. Herve Leger, BCBG, Bebe‘de mutlaka bulunabileceğini düşündüğüm bu modeli internette bir sitede buldum. CelebBoutique diye bir sitede satılan bu elbisenin ismi ‘Jenna‘ ve online fiyatı 119,- € (yani yaklaşık 350,- TL). Elbisenin detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_magnum_altin_kelebek_burcu_kara_wrapdress1 ondagordum_magnum_altin_kelebek_burcu_kara_wrapdress2Bu sezon Küçük Ağa’yla büyük bir çıkış yakalayan Birce Akalay ise geceye Closh Boutique tarafından hazırlanan bir elbiseyle katıldı. Styling Hakan Öztürk tarafından yapılmış. Closh Boutique iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
ondagordum_magnum_altin_kelebek_birce_akalay_closh_boutique1 ondagordum_magnum_altin_kelebek_birce_akalay_closh_boutique2Türkiye güzellerinden Tuğba Melis Türk ise geceye pembe bir Sagaza Madrid elbiseyle katıldı. Sagaza Madrid iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
ondagordum_magnum_altin_kelebek_tugba_melis_turk_sagaza_madrid1Son olarak elbisesinin markasını bilmediğim, ama takılarıyla dikkat çeken bir isim var. Tülin Şahin, geceye katılırken taktığı fiyonk yüzükleri kendi instagram hesabından paylaştı. Bu zarif yüzükler Pandora‘dan. Aslında Pandora’nın klasikleşmiş bir modeli…bu sene Anneler Günü’nde yeniden popüler oldu! 🙂 Şu an sitede stokta gözükmese de, İngiltere’de online satış yapan bir sitede fiyatını 365,-£ olarak gördüm. Buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_magnum_altin_kelebek_tulin_sahin_yuzuk_pandora2 ondagordum_magnum_altin_kelebek_tulin_sahin_yuzuk_pandora1Fotoğrafın kaynağı: Tülin Şahin’in kendi kişisel instagram hesabıdır. Link: http://instagram.com/tuliss2

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Pingback: Güneşi Beklerken – Zeynep’in balo kıyafeti | OndaGördüm

Bir Cevap Yazın