Bepanthol ile #CildimiSeviyorum

| 0 comments

Havalar ısınmadı, yaz bir türlü gelmedi derken en sonunda yaz geldi…tatili, güneşi ne kadar özlemiş olsak da, güneş ışınları cildimize bazen iyi davranmıyor. Özellikle yaz aylarında cildimiz daha fazla kuruyor. Kuruyarak hassaslaşan cilt pul pul dökülür, kızarır ve çatlar. İşte bunu önlemek için çocukluğumuzdan beri yakından tanıdığımız bir önerim olacak: Bepanthol Cilt Bakım Kremi.
ondagordum_bepanthol_k1

Yenilenen ve nemlendirici etkisi arttırılan Bepanthol’le yeni baştan tanışmak için geçtiğimiz hafta Kuruçeşme Aşşk Cafe’deydim. Bepanthol’un eskisi gibi cilt bakım kremi ve merhemi olmak üzere iki çeşidi bulunuyor. Cilt bakım kremi nemlendirici içeriği sayesinde cildi rahatlatıp, parlaklığını geri kazandırıyor ve cildin doğal yenilenme sürecine destek oluyor. Merhem ise çocukluğumuzdan beri her işe yaramaya devam ediyor 🙂 Pişik tedavisinde, yanık tedavisinde, meme ucu çatlaklarında ve pek çok alanda kullanılıyor.
ondagordum_bepanthol_k2

Etkinliğe esnasında Bepanthol Medikal Danışmanı Tuğçe Altıok Russo ve Hürriyet Aile Uzmanlarından Dermatolog Özge Ayabakan’a cildimizi nemlendirirken dikkat etmemiz gereken noktaları sorma fırsatı da buldum. Medikal Danışman Tuğçe Altıok Russo, Bepanthol Cilt Bakım Kremi’nin kalıcı su bazlı yapısı sayesinde deri yüzeyine kolaylıkla sürülüp deriden hızlıca emildiğini belirtti. Ayrıca yenilenen Bepanthol Cilt Bakım Kremi artık parfüm içermediği için alerjik etkisi de oluşmuyor.

Annelerimizden miras, sevdiğimiz ve hep evimizde bulunan Bepanthol, ekonomik ve kolay ulaşılabilir olduğu için yazın vazgeçilmezi olacak. Hem tatilde, hem de İstanbul’da çantamdan çıkarmayacağım kesin! Siz de #CildimiSeviyorum diyorsanız, Bepanthol’ü denemenizi öneriyorum.
ondagordum_bepanthol_k3

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın