Medcezir sezon finali: Sude’nin Gelinliği

| 2 Comments

Medcezir‘in olaylı sezon finalinin üzerinden neredeyse 1 ay geçti. Finalin en önemli konularından biri de Sude‘yle (Şebnem Dönmez), Asım Şekip Kaya‘nın (Can Gürzap) düğünüydü. Düğün mekanını Eylül ve Mira’nın düğün kıyafetlerini yazdığım önceki yazımda paylaşmıştım. Sude’nın V yaka, balık kesim, sade ve zarif gelinliği ise Akay Gelinlik‘ten. Gelinlik, 2014 Sezanur Akay Özel Koleksiyonu‘ndan (model no: 1223). Akay’ın websitesindeki bilgiye göre bu koleksiyondaki gelinlikler 3600-7900 TL arasında değişiyor. Gelinliğin detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_medcezir_sezon_finali_sude_gelinlik_akay1 ondagordum_medcezir_sezon_finali_sude_gelinlik_akay2 ondagordum_medcezir_sezon_finali_sude_gelinlik_akay3 ondagordum_medcezir_sezon_finali_sude_gelinlik_akay4 ondagordum_medcezir_sezon_finali_sude_gelinlik_akay5Düğünün yapıldığı yeri merak edenler için yeniden paylaşmak isterim. Sude (Şebnem Dönmez) ve Asım Şekip Kaya‘nın (Can Gürzap) düğünü için seçilen mekan Çubuklu 29‘du.
ondagordum_medcezir_sezon_finali_dugun_cubuklu29_1

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Hadisenin 6 Temmuz o ses çocuklarda giydiği sarı elbisenin markasını öğrenebilir miyim

Bir Cevap Yazın