Modagram’la #ÇantamdaNeVar

| 0 comments

Modagram.com deyince aklımıza ilk olarak tekstil gelse de, Modagram’ın aynı zamanda kozmetik ve bakım ürünlerini de sattığını biliyor muydunuz?
Modagram.com sunduğu alışveriş deneyimiyle gardırobunuzu en yeni moda trendlerine göre yenilemenize yardımcı oluyor. Bunun yanında, kozmetik ve bakım ürünleriyle de yazı en trend ürünlerle geçirmenizi sağlıyor. Modagram’da aynı gün içinde 14.00’e kadar yapacağınız alışverişlerde ertesi gün teslimat sağlanıyor. Bu hızın yanında, kargo da ücretsiz! Ve çeşitli banka kartlarına peşin fiyatına taksit imkanı var.
ondagordum_modagram_cantandanevar_k1Birkaç gündür instagram üzerinden duyurduğum Modagram’la #ÇantamdaNeVar yarışmasını takip ediyor olabilirsiniz. Siz de katılmak ve yazın en trend kozmetik ürünleriyle dolu bir çanta kazanmak isterseniz @modagram la #ÇantamdaNeVar etiketiyle çantanızın içindekileri instagram’dan paylaşın. Yarışmanın kazananı modagram’ın instagram hesabından 21 Temmuz Pazartesi günü saat 11:00’de açıklanacak. Hala şansınız devam ediyor. Belki de şanslı isim siz olabilirsiniz! 🙂
ondagordum_modagram_cantandanevar_k3Unutmadan hatırlatmak isterim modagram.com’dan yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL indirim sağlayacak, OndaGördüm takipçilerine özel bir kod var: GORDUM10

Bu kod 15 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerli olacaktır. Herkese iyi alışverişler! 🙂
ondagordum_modagram_cantandanevar_k2

 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın