Uludağ Premium’la Tarzını Yaşa!

| 0 comments

Tanıdık bir doğal maden suyu…şık kobalt mavisi tasarım bir şişe desem? İlk olarak 2009 yılında tüketicilerle buluşan Uludağ Premium, Türkiye’de “hafif içimli maden suyu” kategorisinin ilk yerli markası. Aşina olduğumuz bu şık mavi şişe, yeni bir basın kampanyasıyla tüketicilerle yeniden buluşuyor.
ondagordum_uludag_premium1

 

Hepimizin görünce tanıdığı, şık kobalt mavi şişesi Dice Kayek tarafından tasarlanan Osmanlı cam sanatı ve Fransız Baccarat Vintage karaflarından esinlenilerek tasarlandı.

Uludağ Premium yeni kampanyasında moda ve müzik aşığı bir çiftin tutkularının yerine Uludağ Premium’u yerleştiriyor. Çekimler 1885 yılında inşa edilen Avusturya Konsolosluğu’nda ve Taksim Do-Re Müzik’te yapılmış ve fotoğraflar Candaş Arın tarafından çekilmiş. Fotoğrafları görünce ilk aklıma gelen…kim bu şık giyinme odasına sahip olmak istemez ki? 🙂
ondagordum_uludag_premium2ondagordum_uludag_premium3kPeki Uludağ Premium’a neden ‘hafif içimli’ diyorum? Hafif içimli doğal maden suları 5-6 miligram/litre doğal karbondioksit gazı içerir ve bu özellik yemek esnasında içim rahatlığı sağlar. Tüketicileri tarzını yaşamaya davet eden Uludağ Premium’u denediğinizde hem şık şişesiyle tarz sahibi olacak, hem de kolay içimli bir doğal maden suyunun keyfini çıkartacaksınız. Siz de bu yaz tutkularınızı Uludağ Premium’la yaşamaya hazır mısınız?

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın