Güzel Köylü’deki ayakkabılar: Limoya.com

| 0 comments

Güzel Köylü‘nün 4. bölümünden beri Gül‘ün (Gizem Karaca) kulladığı yüksek platfromlu ayakkabıları bir araya toplamak istedim. Gül’ün 4. bölümde mavi desenli pantolonuyla giydiği mavi, parlak platform ayakkabılar Limoya.com‘dan. İndirimli fiyatı 49,90 TL olan spor ayakkabıları buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_guzel_koylu_gul_limoya_mavi1 ondagordum_guzel_koylu_gul_limoya_mavi2
Ayakkabının farklı renk alternatifleri de mevcut. Örneğin kot kumaşından yapılmış modelini de yine Gül, yanılmıyorsam 5. bölümde giymişti. Üstteki aynı linkten ulaşabilirsiniz.
ondagordum_guzel_koylu_gul_limoya_kot1 ondagordum_guzel_koylu_gul_limoya_kot3 ondagordum_guzel_koylu_gul_limoya_kot2
Aynı modelin pembe, dantelli modeli de yine dizide kullanıldı. Görsellerden inceleyebilirsiniz. Son bölümlerde, yine 1-2 sahnede Gül bu pembe ayakkabıları kullandı. Dantelli modelin de indirimli fiyatı yine 49,90 TL. Ayakkabının farklı renk alternatiflerini buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_guzel_koylu_gul_limoya_pembe1 ondagordum_guzel_koylu_gul_limoya_pembe3
Gül’ün ablası Nihal‘in (Simge Selçuk) giydiği topuklu ayakkabılar da yine Limoya‘dan. 4. bölümde giydiği pembe stiletto ve ilerleyen bölümlerde giydiği sarı stiletto aynı modelin farklı renk alternatifleri. Ayakkabıların indirimli satış fiyatı 64,90 TL. Buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_guzel_koylu_simge_selcuk_limoya1 ondagordum_guzel_koylu_simge_selcuk_limoya2
Son olarak Sude’nin giydiği sarı keten ayakkabıyı da yine Limoya’da bulabilirsiniz. Ayakkabının indirimli fiyatı 19,90 TL ve buradan inceleyebilirsiniz.
ondagordum_guzel_koylu_gul_kardes_limoya1
Güzel Köylü‘de kullanılan diğer aksesuarlarla ilgili yazımı çok yakında OndaGördüm‘de bulabilirsiniz. Görüşmek üzere… 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın