Karışık Kaset filmi – Özge Özpirinçci’nin yeşil elbisesi

| 0 comments

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Sarp Apak‘ın paylaştığı Karışık Kaset filmi bu Cuma (21 Kasım) vizyona girdi. Şu an kitabını okuma aşamasında olduğum için henüz filmi izlemedim 🙂 ama eleştiriler çok olumlu yönde. Sonbahar Türk sinemasına yaradı! Filmin fragmanı yayınlandığından beri dikkatimi çeken bir açık yeşil elbise oldu. Twitter’dan takipçilerimin de yardımıyla o yeşil elbisenin Zara‘dan olduğunu öğrendim. Elbise, 2014 Yaz Koleksiyonu‘ndan. Bu sebeple sanırım artık stoklarda yok 🙁 Elbisenin bir de mavi alternatifi varmış..onu da resimlerimde görebilirsiniz.
ondagordum_karisik_kaset_ozge_ozpirincci_yesil_elbise_zara1 ondagordum_karisik_kaset_ozge_ozpirincci_yesil_elbise_zara2 ondagordum_karisik_kaset_ozge_ozpirincci_yesil_elbise_zara3 ondagordum_karisik_kaset_ozge_ozpirincci_zara_alternatif1Özge Özpirinçci‘nin galada giydiği benzer tonlardaki elbise de Closh Boutique‘den. Butiğe ulaşmak için;
Closh Boutique Adres: Atiye Sokak No: 2 Nişantaşı / İSTANBUL Tel: 0212.258 57 56
ondagordum_karisik_kaset_gala_ozge_ozpirincci_closh2 ondagordum_karisik_kaset_gala_ozge_ozpirincci_closh1Filmin fragmanını izlememiş olanlar için:

Bu da şu an devam ettiğim ‘Karışık Kaset’ kitabım..yeni nesil için pek bir şey ifade etmese de ‘karışık kaset doldurmanın’ çilesini ve önemini bilerek, teknolojinin pek çok aşamasını görmüş olarak büyümüş olmak çok güzel.. 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın