Karışık Kaset filmi – Özge Özpirinçci’nin yeşil elbisesi

| 2 Comments

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Sarp Apak‘ın paylaştığı Karışık Kaset filmi bu Cuma (21 Kasım) vizyona girdi. Şu an kitabını okuma aşamasında olduğum için henüz filmi izlemedim 🙂 ama eleştiriler çok olumlu yönde. Sonbahar Türk sinemasına yaradı! Filmin fragmanı yayınlandığından beri dikkatimi çeken bir açık yeşil elbise oldu. Twitter’dan takipçilerimin de yardımıyla o yeşil elbisenin Zara‘dan olduğunu öğrendim. Elbise, 2014 Yaz Koleksiyonu‘ndan. Bu sebeple sanırım artık stoklarda yok 🙁 Elbisenin bir de mavi alternatifi varmış..onu da resimlerimde görebilirsiniz.
ondagordum_karisik_kaset_ozge_ozpirincci_yesil_elbise_zara1 ondagordum_karisik_kaset_ozge_ozpirincci_yesil_elbise_zara2 ondagordum_karisik_kaset_ozge_ozpirincci_yesil_elbise_zara3 ondagordum_karisik_kaset_ozge_ozpirincci_zara_alternatif1Özge Özpirinçci‘nin galada giydiği benzer tonlardaki elbise de Closh Boutique‘den. Butiğe ulaşmak için;
Closh Boutique Adres: Atiye Sokak No: 2 Nişantaşı / İSTANBUL Tel: 0212.258 57 56
ondagordum_karisik_kaset_gala_ozge_ozpirincci_closh2 ondagordum_karisik_kaset_gala_ozge_ozpirincci_closh1Filmin fragmanını izlememiş olanlar için:

Bu da şu an devam ettiğim ‘Karışık Kaset’ kitabım..yeni nesil için pek bir şey ifade etmese de ‘karışık kaset doldurmanın’ çilesini ve önemini bilerek, teknolojinin pek çok aşamasını görmüş olarak büyümüş olmak çok güzel.. 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Merhaba onda hanimcigim, sizin ihtiyciniz var…2015’te evleniyorum ve sunu merak ediyorum, nur fettahoglunu dugun elbisenin marka nedir?

  2. Filmde kot şort üstüne beyaz bir gömlek ya da bluz giymişti tam hatırlamıyorum. Onun nerden olduğunu bulabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın